صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
فروش بیش از ۱۵۴ هزار اثر در پنجمین روز طرح عیدانه کتاب

فروش بیش از ۱۵۴ هزار اثر در پنجمین روز طرح عیدانه کتاب

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی مؤسسه خانه کتاب، بیش از ۱۵۴ هزار نسخه کتاب پس از پنج روز از اجرای طرح عیدانه کتاب در استان‌های سراسر کشور و پیوستن کتابفروشی های تهران به این طرح به فروش رسید.
طرح عیدانه کتاب با شعار «کتاب عیدی دهیم» با مشارکت ۷۹۳ کتابفروشی از ۲۲ اسفند ماه در کتابفروشی‌های عضو طرح در ۳۰ استان کشور و از ۲۵ اسفند سال ۱۳۹۶ در تهران آغاز شد و تا ۱۲ فروردین سال ۹۷ ادامه خواهد داشت.
در این طرح، استان‌های تهران، خراسان رضوی، اصفهان و قم بیشترین مشارکت را به لحاظ تعداد کتابفروشی ها از آن خود کرده‌اند و استان‌های فارس، کردستان و آذربایجان شرقی در جایگاه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.
همچنین کتابفروشی های پردیس کتاب مشهد، شهر کتاب ساری، شهرکتاب مرکزی تهران، شهر کتاب اصفهان، کتاب فرازمند رشت، شهر کتاب رشت، شهر کتاب مشهد، کتاب رشد اهواز، انتشارات جنگل جاودانه رشت و نمایشگاه و فروشگاه کتاب محام اهواز در صدر پرفروش‌ترین کتابفروشی های طرح عیدانه کتاب هستند.
در این طرح، پرفروش‌ترین استان‌ها بر اساس کتاب به ترتیب خراسان رضوی، اصفهان، تهران، گیلان، خوزستان، فارس، قم، آذربایجان شرقی، مازندران و همدان هستند.
علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به کتابفروشی های عضو طرح عیدانه کتاب، کتاب‌های عمومی و کودک و نوجوان را با ۲۰ درصد تخفیف خریداری کنند و برای اطلاع از اسامی کتابفروشی های عضو این طرح به سایت www.ketabnet.ir مراجعه کنند.
‌‌‌‌‌‌

همچنین مطالعه کنید:

انتصاب لاریجانی به مشاورت رهبری و عضویت در مجمع تشخیص مصلحت

به گزارش کسب و کار نیوز، متن حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی به این شرح …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *