صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
کویرگردی در یزد به حال خود رها شده است

کویرگردی در یزد به حال خود رها شده است

امام جمعه یزد با بیان این‌که کویرگردی استان یزد به حال خود رها شده است گفت: هتل‌داران نسبت به رفتار و حجاب کارکنان خود توجه داشته باشند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، آیت‌الله «محمدرضا ناصری‌یزدی» در گردهمایی ائمه جمعه استان یزد با بیان این‌که استان و شهرستان‌های یزد با مشکل کم و حتی بی‌آبی روبه‌رو هستند اظهار کرد: در گذشته طرحی برای تأمین آب از چهارمحال و بختیاری ارائه شده که موافقت‌هایی هم صورت گرفت اما بعدها تصمیم گرفته شده که آب استان یزد از اصفهان تأمین شود.
وی در ارتباط با استان یزد تبلیغات زیادی شده که آب انتقالی به استان برای مصارف کشاورزی و صنعتی استفاده می‌شود، افزود: آن‌ها بر این گمانند که مقدار بسیاری از آب انتقالی به یزد برای شرب استفاده نمی‌شود که این برداشت‌ها اشتباه است.
امام جمعه یزد با اشاره به این‌که حرکتی که در ورزنه در ارتباط با قطع آب استان یزد انجام گرفت یک حرکت سیاسی بود، گفت: درخواست مردم ورزنه نیز باید مورد بررسی قرار گیرد ولی نباید به شکلی باشد که دشمن به راحتی از آن سو استفاده کند.
ناصری یزدی در ادامه با بیان این‌که موضع‌گیری‌ها در زمان‌های حساس نباید سبب تحریک مردم شهرستان‌های دیگر شود، تصریح کرد: مسئولان یزد و اصفهان به شکلی عمل کنند که همکاری و تعامل به خوبی صورت گیرد.
نماینده ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: بسیاری از مسائل و مشکلات در بین استان‌ها و شهرها با مذاکره قابل حل است اما در این بین افرادی هستند که به نفع دشمن فعالیت می‌کنند که این مسئله خود مشکلات زیادی را به وجود می‌آورد.
وی با تأکید بر این‌که با این شرایط استان، نیازمند جایگزینی برای آب انتقالی به یزد هستیم تصریح کرد: نیازمند تأمین آب انتقالی از خلیج فارس و عمان به عنوان خط دوم انتقال آب استان هستیم.
امام جمعه یزد در ادامه با اشاره به نزدیکی ایام نوروز و ورود مسافران و گردشگران نوروزی به استان گفت: در بسیاری از مکان‌ها مانند هتل‌ها نیازمند تذکر به صاحبان آن‌ها هستیم که نسبت به اخلاق، رفتار و حجاب کارکنان و میهمانداران خود تذکراتی داده شود و نسبت به دریافت هزینه از گردشگران برای ارائه خدمات به آن‌ها نیز توجه داشته باشند.
وی با بیان این‌که کویرگردی در برخی از مناطق استان یزد به حال خود رها شده است تصریح کرد: مشاهده شده که در برخی از مناطق هر کسی به هر شکلی رفتار می‌کند که زیبنده نیست و باید ساماندهی شود.

همچنین مطالعه کنید:

online store

اقبال مردم به خرید آنلاین

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، چند روزی است سر و کله کرونا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *