صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
نشست مشترک مدیرعامل بانک ملت و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

نشست مشترک مدیرعامل بانک ملت و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات

مدیرعامل بانک ملت و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشستی مشترک، بر تقویت همکاری‌ها و انعقاد تفاهمنامه فی مابین تاکید کردند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملت، مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این نشست بر قابلیت‌های متمایز بانک ملت به ویژه در زمینه زیرساخت‌ها و بانکداری متمرکز (core banking) تاکید و از خدمات این بانک قدردانی کرد.
دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت نیز در این نشست قابلیت‌ها و توانمندی‌های این بانک به ویژه در حوزه درگاه‌های غیرحضوری و بسترهای الکترونیک را برشمرد و سهم از بازار و مشارکت بانک ملت را در پروژه‌های بزرگ ملی تبیین کرد.
مدیرعامل بانک ملت همچنین به سهم ۱۵ درصدی این بانک از کارتخوان های فروشگاهی و سهم ۲۲ درصدی از ابزارهای پذیرش اینترنتی در نظام بانکی و نیز سهم از بازار ۲۷ درصدی بانک ملت از مبلغ تراکنش‌های الکترونیک در بین بانک‌های کشور اشاره کرد.
دکتر حمید تاجیک، نایب رییس هیات مدیره بانک ملت نیز بر لزوم برگزاری جلسات مشترک برای هم افزایی قابلیت‌های دانشی و امکانات موجود دو مجموعه بانک ملت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به ویژه در زمینه بسترهای الکترونیک و فناوری اطلاعات در راستای توسعه بازار و ورود به عرصه‌های جدید از جمله فین تک ها تاکید کرد.
در این نشست راه‌های تقویت همکاری‌های فی مابین و توسعه مشارکت در تأسیس صندوق‌های سرمایه گذاری جسورانه (VC)، شناسایی گزینه‌های استراتژیک به منظور ورود به عرصه فین تک، امکان سنجی فرصت‌ها و تحلیل‌های راهبردی در ایجاد مراکز نوآوری، تشکیل اکوسیستم‌ها و شبکه‌های شراکتی حوزه‌های کسب و کار مجازی با مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار گرفت و بر انعقاد تفاهمنامه همکاری فی مابین تاکید شد.

همچنین مطالعه کنید:

بیکاران کرونا در انتظار مقرری ۸۲۵ هزار تومانی

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، در چهار ماهی که از بحران کرونا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *