صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
کارآفرینی برای زنان سرپرست خانوار در زلزله کرمانشاه

کارآفرینی برای زنان سرپرست خانوار در زلزله کرمانشاه

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه از برنامه این مجموعه برای کارآفرینی برای زنان سرپرست خانوار در زلزله کرمانشاه خبر داد و گفت: مشمولان سبد حمایتی هم از تخفیف‌ها استفاده کنند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از بیلان ۲۴، فرشید گلزاده کرمانی، کارآفرین و مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه گفت: ما سال ٩٣ مجموعاً هفت میلیارد تومان و امسال ١۴٠ میلیارد با همکاری تولید کننده‌ها به مردم تخفیف داده‌ایم. وی با بیان اینکه مشکل کشور ما «تولید» نیست ما تولیدکننده‌های بسیار خوبی داریم مشکل اصلی ما «توزیع و فروش» است، افزود: این درد است که تولید کننده داخلی باید روی محصولش نشان برند خارجی بزند. به گفته مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، بیش از نیم میلیون نفر در آخرین روزهای سال به این فروشگاه مراجعه می‌کنند. وی اضافه کرد: ما می‌توانیم سلیقه خرید مردم را تغییر دهیم؛ این در حالی است که همه مشکلات به مدیریت مسئولان برنمی‌گردد، در بسیاری از کشورهای اروپایی همت مردم می‌تواند کشور را به پیشرفت برساند. گلزاده کرمانی همچنین گفت: مشمولان سبد حمایتی دولت از امروز می‌توانند از تخفیف‌ها، جوایز و طرح‌های رفاه استفاده کنند؛ بر این اساس تصمیم داریم برای زنان سرپرست خانوار در زلزله کرمانشاه کارآفرینی کنیم.
 

همچنین مطالعه کنید:

مهدی معصومی اصفهانی

کرونا و فرصت طلایی توسعه تجارت الکترونیک

به گزارش کسب و کار نیوز، مهدی معصومی اصفهانی ادامه داد: «معمولا در صنایع کشاورزی ما …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *