صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
برنامه های وزیر خارجه به دلیل کسالت لغو شد

برنامه های وزیر خارجه به دلیل کسالت لغو شد

سخنگوی وزارت امور خارجه از لغو تمامی برنامه‌های محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در روزهای شنبه و یکشنبه به دلیل کسالت وی خبر داد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مرکز دیپلماسی رسانه‌ای وزارت امور خارجه، بهرام قاسمی گفت: با توجه به تداوم کسالت شدید دکتر ظریف وزیر امور خارجه که از روز گذشته آغاز و منجر به بستری شدن چند ساعته وی در بیمارستان شد و نیز نیاز به استراحت مطلق طبق تجویز پزشک معالج، تمامی برنامه‌ها و ملاقات‌های دیروز و امروز رئیس دستگاه دیپلماسی از جمله با یوسف بن علوی همتای عمانی – که به امروز موکول شده بود – لغو شد.
وی افزود: وزیر امور خارجه عمان که در صدر هیأتی سیاسی و اقتصادی در ایران حضور دارد تاکنون با مقامات مختلف از جمله رئیس مجلس شورای اسلامی، دبیر شورای عالی امنیت ملی و رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دیدارهای ثمر بخشی داشته است و ظهر امروز نیز به حضور دکتر روحانی رییس جمهوری محترم ایران خواهند رسید.
سخنگوی وزارت امور خارجه یادآور شد: وزیر امور خارجه عمان همچنین در ضیافت ناهاری که به افتخار ایشان ترتیب داده شد، شرکت خواهند کرد.

همچنین مطالعه کنید:

دیوار

چه کسانی از حذف قیمت‌ مسکن در سایت‌‌های اینترنتی سود می‌برند؟

 به گزارش کسب و کار نیوز، واقعیت این است که التهاب بازار چیزی فراتر از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *