صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
فراخوان عضویت در کمیته‌های مشترک ایران و نیجریه، ژاپن، تایلند، چک، رومانی، فنلاند و مکزیک

فراخوان عضویت در کمیته‌های مشترک ایران و نیجریه، ژاپن، تایلند، چک، رومانی، فنلاند و مکزیک

معاونت بین‌الملل اتاق ایران، تشکیل کمیته‌های مشترک بازرگانی ایران و کشورهای نیجریه، ژاپن، تایلند، چک، رومانی، فنلاند و مکزیک را در دستور کار قرار داده و زمینه را برای عضویت اعضای علاقه‌مند فراهم کرده است. علاقه‌مندان باید ضمن ارسال رزومه فعالیت‌های اقتصادی خود، فرم مربوط به ثبت‌نام در هریک از این کمیته‌ها را نیز تکمیل و ارسال کنند.
‌‌‌‌به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اتاق ایران،
معاونت بین‌الملل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تشکیل کمیته‌های مشترک بازرگانی ایران- نیجریه، ایران- ژاپن، ایران- تایلند، ایران- چک، ایران- رومانی، ایران- فنلاند و ایران- مکزیک را در دستور کار قرار داده و کلیه اعضای علاقه‌مند می‌توانند برای عضویت در این کمیته‌ها اقدام کنند.
بر اساس این اطلاعیه، از علاقه‌مندان به عضویت در هر یک از کمیته‌های مذکور دعوت شده است تا ضمن ارسال رزومه فعالیت‌های اقتصادی خود، اطلاعات مربوط به سوابق فعالیت با کشور موردتقاضا را نیز در فرم پیوست این اطلاعیه تکمیل و ارسال کنند.
معاونت بین‌الملل اتاق ایران، شماره نمابر ۸۸۸۲۵۱۱۱ و ایمیل b.emtiazian@iccima.ir را برای ارسال فرم تکمیل‌شده از سوی متقاضیان معرفی و اعلام کرده است: علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن ۸۵۷۳۲۳۷۷ تماس بگیرند.
فرم عضویت در کمیته‌های مشترک بازرگانی ایران و کشورهای نیجریه، ژاپن، تایلند، چک، رومانی، فنلاند و مکزیک را می‌توانید از اینجا دریافت کنید.

همچنین مطالعه کنید:

salimi

تحمیل خسارت به صادرکنندگان با ورود ایران به لیست سیاه

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اتاق ایران، فعالان اقتصادی که از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *