صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
اجرای ویژه برنامه چهار ساعته‌ای را برای شب سال نو

اجرای ویژه برنامه چهار ساعته‌ای را برای شب سال نو

سازندگان برنامه "رادیو شب" ویژه برنامه چهار ساعته‌ای را برای شب سال نو تهیه کرده‌اند.‌‌‌‌‌‌‌
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از هنر آنلاین، پخش این ویزه برنامه دوشنبه شب ۲۸ اسفند از ساعت ۹ شب از شبکه شما شروع و تا ۱ بامداد ۲۹ اسفند ادامه خواهد داشت.
طبق روال هرساله این تیم، ویژه برنامه نوروزی "رادیو شب" یک دورهمی از اعضای اصلی برنامه مانند مجری‌ها و تهیه کنندگان خواهد بود.
آیتم‌های موسیقی متنوعی از جمله موسیقی‌های محلی و ملی برای این ویژه برنامه با حضور خوانندگان مختلف تدارک دیده شده، از دیگر آیتم‌های این ویژه برنامه بخش پیام تبریک تعدادی از هنرمندان است، همچنین پیام تبریک چندی از همسران شهدا از طریق این ویژه برنامه به گوش مردم خواهد رسید.
مصاحبه‌ای ویژه با همسر استاد بنان از جمله آیتم‌های دیگر این برنامه است. گشتن در کاخ گلستان با چند دانشجوی خارجی که در ایران در حال تحصیل هستند، گزارش‌هایی از کرمانشاه، اتاق بهاری که متن خوانی‌های بهاری توسط هنرمندان انجام می‌گیرد و همچنین خیمه شب بازی و اجرای حرکات آئینی ایرانی توسط عروسک‌ها از دیگر آیتم‌های این ویژه برنامه خواهد بود.
"رادیو شب" به تهیه کنندگی و کارگردانی مشترک منصور ضابطیان و محمد صوفی هر شب ساعت ۲۳ از شبکه شما پخش می‌شود.

همچنین مطالعه کنید:

هزینه های کنسلی به مردم پرداخت نمی شود

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، این در حالی است که به رغم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *