صفحه اصلی / تردد ۲۵۰ هزار نفر به عتبات عالیات

تردد ۲۵۰ هزار نفر به عتبات عالیات

ایلام-فرمانده انتظامی شهرستان مهران با اشاره به اینکه مرز مهران هیچ مشکلی برای تردد زوار ندارد، گفت: ۲۵۰ هزار نفر طی یک ماه اخیر از این مرز به عتبات عالیات تردد کرده‌اند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، سرهنگ امیرعباس شهبازی با بیان اینکه افزایش تردد زائرین عتبات عالیات درروزهای مانده به ایام نوروز روبه افزایش است، گفت: مرز مهران درایام نوروز به صورت شبانه روز برای سفر به عتبات عالیات باز است.
وی عنوان کرد: به مناسبت ایام تعطیلات نوروزی مرز بین المللی مهران به صورت شبانه روزی برای سفر به عراق و زیارت عتبات عالیات بر روی عموم باز است.
وی افزود: در اسفند ماه امسال و آخرین روزهای مانده به عید نوروز، ۲۵۰ هزار نفر ازمرز بین المللی مهران عبور کرده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش ۵۰ درصدی داشته است.
بدون گذرنامه و روادید طبق قوانین اجازه عبور داده نمی‌شود
سرهنگ شهبازی ادامه داد: مسافران لازم است حتماً گذرنامه و ویزای معتبر همراه داشته باشند، بدون گذرنامه و روادید طبق قوانین اجازه عبور داده نمی‌شود.
فرمانده انتظامی شهرستان مهران تصریح کرد: ویزا در مرز مهران صادر نمی‌شود و زائران قبل از عزیمت به سمت مرز، گذرنامه‌های و روادید خود را تهیه کنند.

همچنین مطالعه کنید:

بورس

خروج سنگین پول از بورس

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، صف های فروش در نخستین روز معاملاتی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *