صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
همراه اول تا ۵۰۰ هزار ریال عیدی می‌دهد

همراه اول تا ۵۰۰ هزار ریال عیدی می‌دهد

به مناسبت آغاز سال جدید، همراه اول امسال نیز به تمامی مشترکین خود عیدی می‌دهد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، به مناسبت آغاز بهار طبیعت و عید نوروز، همراه اول به تمامی مشترکین دائمی و اعتباری خود در ۵ مبلغ متفاوت از ۱۰ هزار تا ۵۰۰ هزار ریال عیدی می‌دهد.
در طرح نوروزی همراه‌اول که از روز سه‌شنبه ۲۹ اسفندماه ۹۶ تا پایان روز دوشنبه ۱۳ فروردین ۹۷ اجرا می‌شود، برای تمامی مشترکین دائمی و اعتباری، پس از ثبت‌نام، یکی از ۵ مبلغ در نظر گرفته شده به صورت تصادفی فعال می‌شود.
این عیدی به صورت اعتبار داخل شبکه بوده و مشترک می‌تواند برای مکالمه (داخل شبکه)، پیامک (داخل شبکه) و اینترنت با تعرفه آزاد، از آن استفاده کند. خرید سایر بسته‌ها و یا استفاده از سرویس خدمات مبتنی بر محتوا، تماس‌های رومینگ و خارجه با این اعتبار امکان‌پذیر نیست.
همراه اولی‌ها می‌توانند در بازه زمانی اعلام شده، از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۹۷*، بصورت رایگان در این طرح ثبت‌نام کرده و از عیدی اپراتور اول که بصورت اعتبار داخل شبکه (همراه‌اول و تلفن ثابت) در نظر گرفته شده، بهره‌مند شوند.
ثبت‌نام و دریافت عیدی تنها برای یک بار و فقط در ایام نوروز امکان‌پذیر بوده و مهلت استفاده از آن از زمان فعال‌سازی تا پایان روز دوشنبه ۱۳ فروردین است.
مشترکین همراه اول جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این طرح می‌توانند به پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

همچنین مطالعه کنید:

هزینه های کنسلی به مردم پرداخت نمی شود

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، این در حالی است که به رغم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *