صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
دخیا یک گام به رئال مادرید نزدیک تر شد

دخیا یک گام به رئال مادرید نزدیک تر شد

نشریات اسپانیا معتقدند که حذف منچستریونایتد از چمپیونزلیگ، دخیا را به رئال مادرید نزدیک تر کرده است.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از "ورزش سه"، ستاره اسپانیایی دو سیو عالی مقابل سویا داشت ولی نمایش خوب او نیز برای جلوگیری از حذف تیمش کافی نبود. در حالی که قهرمانی لیگ برتر از دست رفته، شیاطین سرخ به دنبال این بودند که در اروپا به موفقیتی دست پیدا کنند ولی شکست خانگی ۲-۱ مقابل سویا همه چیز را خراب کرد.
یونایتد مطمئن بود که می‌تواند از سد سویا عبور کند؛ ولی آنها در این امر ناکام بودند. در حقیقت دخیا وظیفه خود را به خوبی مقابل سویا انجام داد و فقط روی دو صحنه در طول ۱۸۰ دقیقه ناکام بود.
از زمان حضور مورینیو، ۲۷۵ میلیون یورو برای تقویت شیاطین هزینه شده و حتی با وجود جذب بازیکنی مثل سانچس، یونایتد همچنان قادر به این نیست که موفقیت بزرگی کسب کند.
دخیا و هم تیمی‌هایش می‌دانند که یونایتد دیگر قرار نیست به روزهای اوجش بازگردد. در حالی که مالکان آمریکایی نگران حفظ او و همچنین جذب جانشین مناسبی به جای او هستند، دخیا نیز به فکر جدایی افتاده است.
مورینیو در مصاحبه پیش از بازی با سویا گفته بود که اگر جای رئال مادرید بود، به دنبال گزینه دیگری می‌رفت، زیرا یونایتد دخیا را نخواهد فروخت؛ ولی به نظر می‌رسد این موضوع چندان با رخ دادن فاصله‌ای نخواهد داشت.

همچنین مطالعه کنید:

تامین مواد اولیه تولید، اولویت اصلی وزارت صمت/ممنوعیت واردات قطعات دارای مشابه ساخت داخل

حسین مدرس خیابانی در جلسه امروز خود با انجمن‌های تولیدی و تولیدکنندگان لوازم خانگی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *