صفحه اصلی / شرکت فورد بیش ازیک میلیون خودرو را ازبازار جمع آوری می کند

شرکت فورد بیش ازیک میلیون خودرو را ازبازار جمع آوری می کند

شرکت خودروسازی «فورد» آمریکا حدود یک میلیون و ۳۸۰ هزار دستگاه خودروی خود را به علت مشکل در فرمان خودرو از بازارهای آمریکای شمالی جمع آوری می‌کند.
به گزارش کسب و کار نیزو به نقل از خبرگزاری فرانسه، این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که مشکل میل فرمان خودرهای ساخت فورد منجر به وقوع دو تصادف انجامید.
اولین گروه، خودروهایی که از بازار جمع آوری می‌شود، شامل اتومبیل‌های فورد «فیوژن» مونتاژ شده در ایالت میشیگان (شمال آمریکا) است که در میان سال‌های ۲۰۱۳ (تیر / مرداد ۹۲) تا فوریه ۲۰۱۶ (بهمن / اسفند ۹۶) تولید شده است.
خودروهای مونتاژ شده در کارخانه جات 'هیرموسیلو' در شمال مکزیک و ساخت سال‌های ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۸ (خرداد / تیر ۹۲ تا اسفند ۹۶) و خودروهای «لینکلن ام کِی زد» (MKZ) مونتاژ شده در بازه زمانی جولای ۲۰۱۳ تا مارس ۲۰۱۸ (تیر / مرداد ۹۲ تا اسفند ۹۶) در این شرکت نیز از دیگر خودروهایی است که این شرکت آمریکایی قصد جمع آوری آن را دارد.
از مجموع یک میلیون و ۳۸۰ دستگاه خودروی شرکت خودرو سازی فورد، یک میلیون و ۳۰۰ میلیون در آمریکا، ۶۲ هزار در کانادا و ۱۴ هزار و ۱۷۲ دستگاه نیز در مکزیک جمع آوری می‌شوند.
این شرکت آمریکایی همچنین اعلام کرد، پیشتر نیز شش هزار دستگاه خودرو فورد «فوکس» مدل سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۶ و فورد فیوژن ساخت سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ را به علت خطر آتش گرفتن، از بازار آمریکای شمالی جمع آوری کرده است.

همچنین مطالعه کنید:

بورس

خروج سنگین پول از بورس

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، صف های فروش در نخستین روز معاملاتی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *