صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
فردا ۱۷ استان بارانی می‌شود

فردا ۱۷ استان بارانی می‌شود

به گزارش کسب وکار نیوز به نقل از ایسنا، مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی روند فعالیت سامانه بارشی را طی امروز و فردا (۲۴ و ۲۵ اسفندماه) در کشور پیش‌بینی کرد و از بارش باران در ۱۷ استان خبر داد. احد وظیفه، شرایط جوی کشور را پیش‌بینی و اظهارکرد: بنا به تحلیل داده‌ها و نقشه‌های پیش‌بینی هواشناسی، بعدازظهر امروز (۲۴ اسفند ماه) سامانه بارشی به سامانه غرب وارد می‌شود و این سامانه سبب ابرناکی و بارش پراکنده در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، همدان، زنجان و قزوین می‌شود. وی با اشاره به اینکه فردا ۲۵ اسفند ماه) این سامانه بارشی در نیمه غربی کشور فعال خواهد بود، گفت‌: بارش باران همراه با وزش باد شدید و رعد و برق در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، قم، ایلام، لرستان، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، زنجان، قزوین، البرز و تهران رخ خواهد داشت.
خیزش گرد و خاک در خوزستان و ایلام
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه گفت‌: در روز جمعه (۲۵ اسفندماه) در ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی بارش برف و در برخی از مناطق استان‌های خوزستان و ایلام وزش باد و خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نخواهد بود. وظیفه با بیان اینکه روز شنبه (۲۶ اسفند ماه) ابرناکی و بارش نیمه شرقی کشور را فرا می‌گیرد، اظهار کرد: در این روز شدت بارش در برخی از مناطق آذربایجان شرقی، شرق تهران، غرب سمنان، شمال گلستان، ارتفاعات خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شمال اصفهان، شمال خراسان رضوی و خراسان شمالی خواهد بود. مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه تاکید کرد: بعد از ظهر فردا (۲۵ اسفند ماه) و طی روز شنبه (۲۶ اسفندماه) با شمالی شدن جریانات روی دریای خزر در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان ابرناکی، بارش باران، وزش باد و کاهش دما پیش‌بینی می‌شود همچنین در این بازه زمانی شرق دریای خزر مواج خواهد بود. وظیفه در پایان ضمن پیش‌بینی شرایط جوی تهران طی روزهای آینده گفت‌: فردا (۲۵ اسفندماه) آسمان تهران ابری خواهد بود همچنین در برخی از ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد نیز پیش‌بینی می‌شود. بیشترین و کمترین دمای تهران در روز آینده ۲۱ و ۱۰ درجه سانتیگراد خواهد بود. همچنین تهران در روز شنبه (۲۶ اسفند ماه) همچنان ابری است و در برخی از ساعات رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد و در اواخر وقت کاهش ابر پیش‌بینی می‌شود. بیشترین و کمترین دمای تهران ۱۵ و ۶ درجه سانتیگراد خواهد بود.

همچنین مطالعه کنید:

مهدی معصومی اصفهانی

کرونا و فرصت طلایی توسعه تجارت الکترونیک

به گزارش کسب و کار نیوز، مهدی معصومی اصفهانی ادامه داد: «معمولا در صنایع کشاورزی ما …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *