صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
مدیریت جدید بازرگانی شرکت ملی نفتکش ایران منصوب شد

مدیریت جدید بازرگانی شرکت ملی نفتکش ایران منصوب شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایلنا, به موجب حکم کاپیتان نصرالله سردشتی، کاپیتان شهرام فرحبد به عنوان سرپرست مدیریت بازرگانی این شرکت منصوب شد.
کاپیتان فرحبد که از دریانوردان باسابقه شرکت ملی نفتکش ایران بوده است، تا پیش از این ریاست بیمه و دعاوی این شرکت را برعهده‎ داشت.
وی جایگزین کاپیتان سردشتی شده است که هم اکنون مدیرعاملی شرکت ملی نفتکش ایران را عهده‎دار است.
کاپیتان فرحبد ریاست گروه عملیات مدیریت بازرگانی و معاونت امور آموزش شرکت ملی نفتکش ایران را نیز در کارنامه خود دارد.
وی همچنین مشاور سازمان بنادر و دریانوردی در کمیته فرعی HTW و کمیته حقوقی سازمان بین المللی دریانوردی ( IMO) و ممتحن ارشد سازمان بنادر و دریانوردی بوده و حضور و نقش موثری در فرآیند اصلاح کنوانسیون STCW و اصلاحیه مانیل و همچنین طراحی و اجرای دوره‌های متکی به سیستم شبیه‎ساز براساس الزامات شرکت‌های معظم نفتی یا Vetting و کنوانسیون STCW برای پرسنل و دریانوردان شرکت ملی نفتکش ایران داشته است.
کاپیتان فرحبد که دانش‎آموخته رشته مهندسی و علوم دریایی از دانشگاه چابهار در مقطع کارشناسی و رشته بیمه دریایی از دانشگاه جهانی دریانوردی مالمو در مقطع کارشناسی ارشد است، از سال ۱۳۶۳ وارد شرکت ملی نفتکش ایران شده است.

همچنین مطالعه کنید:

تبانی برای برخورداری از بیمه بیکاری

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، نتایج بررسی ها نشان می دهد میزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *