صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
موزه دفاع مقدس مقصد گردشگری شد

موزه دفاع مقدس مقصد گردشگری شد

 موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ستاد گردشگری شهرداری تهران توافق کردند این موزه را در نقشه تهرانگردی به عنوان یکی از مقاصد گردشگری تهران جای دهد.
به گزارش کسب وکار نیوز به نقل  از روابط عمومی و امور بین الملل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تفاهم نامه همکاری بین موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و ستادگردشگری شهرداری تهران روز سه شنبه به امضای علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و مهدی سیف رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران رسید.
این تفاهم نامه به منظور تقویت و توسعه همکاری بین موزه و ستاد گردشگری شهرداری تهران و فراهم کردن زمینه ارائه خدمات گردشگری به شهروندان تهرانی به امضا رسیده است.
طبق مفاد تفاهمنامه قرار است موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در تبلیغات شهری معرفی شود.
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که پیش تر با نام باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت شناخته می‌شد، یکی از جاذبه‌های گردشگری تهران است که در کنار مجموعه‌هایی مانند باغ کتاب تهران، کتابخانه ملی ایران، فرهنگستان‌های جمهوری اسلامی، باغ هنر و مصلای تهران در اراضی عباس‌آباد (تهران) احداث شده است.
این موزه با زیربنای ۲۰۵ هزار متر مربع، یکی از بزرگترین باغ موزه‌های کشور است که از بخش های مختلفی مانند تالارهای هفتگانه، باغ راه، دریاچه مصنوعی، آبنمایش، سالن های آمفی تئاتر و سراسرنما تشکیل شده و با استفاده از تکنولوژی های دیجیتال سعی در انتقال مفاهیم تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دارد. 
موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در میدان ونک – بزرگراه شهید حقانی – انتهای خیابان سرو – روبروی پارک طالقانی – موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس واقع شده است

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *