صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
مایکروسافت به بارگذاری اجباری ویندوز ۱۰ متهم شد

مایکروسافت به بارگذاری اجباری ویندوز ۱۰ متهم شد

مایکروسافت در تلاش است تا کاربران نسخه‌های قدیمی‌تر ویندوز ۱۰ را مجبور به مهاجرت به تازه‌ترین نسخه عرضه شده این سیستم عامل کند.
به گزارش کسب وکار نیوز  به نقل از فارس، این شرکت تلاش می کند کاربران در چرخه های به روزرسانی شش ماهه ویندوز ۱۰ حتما مشارکت یابند.
نکته ای که موجب اعتراض و ناراحتی کاربران شده این است که حتی اگر کاربران ویندوز ۱۰ قابلیت به روزرسانی خودکار این سیستم عامل را از کار بیندازند باز هم شاهد به روزرسانی آن هستند.
مایکروسافت در تلاش است به هر وسیله ممکن کاربران را به مهاجرت به آخرین نسخه از ویندوز ۱۰ یعنی نسخه Build 1709 وادار کند و هشدار داده که در آینده تنها از طریق این به روزرسانی می توان به وصله های امنیتی جدید دسترسی یافت.
به روزرسانی به این سیستم عامل برای کاربرانی که قابلیت به روزرسانی خودکار را هم فعال کرده باشند، به طور ناگهانی و بدون هشدار قبلی به آنها اتفاق می افتد. پیش از این هم مایکروسافت به علت وادار کردن کاربران ویندوزهای قدیمی برای مهاجرت به ویندوز ۱۰ مورد انتقاد قرار گرفته بود و در نهایت فشارهای خود در این زمینه را متوقف کرد.

همچنین مطالعه کنید:

شماره ۱۹۵۴ روزنامه کسب و کار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *