صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
حرکت خوش جوش کارکنان شرکت در ایجاد فضای سبز به مناسبت هفته منابع طبیعی

حرکت خوش جوش کارکنان شرکت در ایجاد فضای سبز به مناسبت هفته منابع طبیعی

سرپرست ایمنی، بهداشت، محیط زیست، مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران از حرکت خوش جوش کارکنان این شرکت در ایجاد فضای سبز به مناسبت هفته درختکاری خبر داد.
به گزارش کسب و کار نیوز، سعید قربانی با اشاره به اهتمام این مدیریت به توسعه فضای سبز و رعایت استانداردهای تعریف شده از سوی سازمان حفاظت محیط زیست، گفت: در سال های اخیر این شرکت افزون بر ۷۰۰ هزار متر مربع فضای سبز در اطراف ساختمان های اداری، کارگاه های پشتیبانی، واحدهای مسکونی سازمانی و دستگاه های حفاری ایجاد کرده است.
وی با بیان اینکه ایجاد این فضاها تلفیقی از درختان مقاوم در برابر شرایط اقلیمی، دیوار سبز، چمن کاری و کاشت گل و گیاه است، افزود: در این زمینه امسال کارکنان سختکوش دستگاه های حفاری ۶۹ و ۲۶ فتح در دو منطقه عملیاتی جزیره کیش و جفیر در اقدامی خود جوش مبادرت به غرس درخت پیرامون این دستگاه ها کردند.
قربانی به اهمیت فرهنگ سازی در بحث محیط زیست میان همکاران و خانواده های آنان در خصوص اهمیت ایجاد فضای سبز و تاثیر آن در اکوسیستم هوا، آب و خاک اشاره و اظهار کرد: در این ارتباط آموزش هایی نیز برای کارکنان برنامه ریزی و با استقبال همکاران مواجه شد.
سرپرست ایمنی، بهداشت، محیط زیست، مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و فوریت های پزشکی شرکت ضمن پاسداشت هفته درختکاری، تصریح کرد: با توجه به اهمیت محیط زیست در زندگی و سلامت انسان، ضررت دارد که دوستی با طبیعت و حفظ و توسعه آن همواره مدنظر همکاران و خانواده های آنان باشد.

 

همچنین مطالعه کنید:

ضعف دستگاه ها در نظارت بر بازار

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، این در حالی است که هر بار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *