صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
رویداد نوآوری باز نوفکر

رویداد نوآوری باز نوفکر

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا، رویداد نوآوری باز نوفکر مبتنی بر تولید اپلیکیشن در حوزه محتوا، روز چهار‌شنبه ۲۳ اسفند‌ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۴ تا ۱۶:۳۰ در قزوین برگزار می‌شود.
 درباره رویداد:
رویداد نوآوری باز نوفکر با موضوع تولید اپلیکیشن با محوریت فیلم، سریال و برنامه‌های تلویزیونی به همراه سرمایه‌گذاری شصت میلیون تومانی و جایزه ده میلیون تومانی برای محصولات برگزیده رویداد نوفکر است.
اما Reverse Pitch چیست؟
رویدادهای Reverse Pitch رویدادهای جدیدی در فضای کارآفرینی هستند که در آن‌ها برخلاف رویدادهای مشابه از سازمان‌ها درخواست می‌شود تا بر اساس نیاز خود موضوعی را برای تیم‌های استارت‌آپی ارایه کرده و این بار تیم‌های استارت‌آپی هستند که می‌بایست بتوانند راه‌حلی برای آن ارایه کنند. کارآفرینان محلی در طی این رویداد فرصتی پیدا می‌کنند تا بتوانند محصول نوآورانه‌ای را با توجه به خواسته سازمان خلق کنند. ارایه دهندگان رویداد نیز نگاهی به افراد بااستعداد با پیش‌زمینه‌ها و علاقه‌مندی‌های مختلفی همچون کد نویسی، برنامه‌نویسی، گرافیک، فناوری اطلاعات، تولید محتوا، مدیریت و کارآفرینی خواهند داشت.

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *