صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
انتصاب دهمین مدیر زن در سازمان تامین اجتماعی

انتصاب دهمین مدیر زن در سازمان تامین اجتماعی

 مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور حکمی یلدا دارابی را به عنوان مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر منصوب کرد و با این انتصاب تعداد مدیران استانی زن در تامین اجتماعی به ١٠ نفر رسید.
به گزارش کسب وکار نیوز به نقل از ایرنا از اعلام روز یکشنبه ایرنا از سازمان تامین اجتماعی، پیش از این ٩ زن در سازمان تامین اجتماعی منصب مدیریت ادارات کل بیمه یا درمان و یا اسناد پزشکی استان ها را بر عهده داشتند که با این انتصاب تعداد مدیران زن به ١٠ نفر رسید. در بین این بانوان مدیر شش نفر عهده دار مسئولیت مدیریت استانی هستند.
به گزارش این سازمان، اکنون لیلا خدری مدیر درمان استان هرمزگان، ثریا پازوکی مدیر درمان استان مرکزی و یلدا دارابی مدیر درمان استان بوشهر هستند و همچنین روسای اسناد پزشکی استان های زنجان، سیستان و بلوچستان، اصفهان و هرمزگان را نیز به ترتیب خانم ها دکتر عظیمی، دکتر بالاک زایی، دکتر کریمیان و دکتر شهراد برعهده دارند.
در بخش بیمه ای نیز زنان مدیر ادارات کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ، ایلام و لرستان هستند که دو نفر از آنها در دولت یازدهم منصوب شده اند. ناهید حیدری مدیر کل غرب تهران بزرگ، سهیلا ملکشاهی مدیر کل استان ایلام و شهناز حمزه لوی مدیر کل استان لرستان در حوزه مدیریتی این سازمان مشغول به فعالیت هستند. 
همچنین در مراکز اجرایی سازمان، بانوان به عنوان روسای شعب در تهران و استان های سراسر کشور فعالیت می کنند.
به گزارش سازمان تامین اجتماعی، همچنین متن حکم صادر شده از سوی سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برای یلدا دارابی به عنوان مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر به شرح زیر است.
نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده سرکار عالی به موجب این حکم به سمت مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر منصوب می شوید. امیدوارم با توکل به خداوند متعال و در سایه عنایات ائمه معصومین (ع) و رعایت جوانب شرعی و قانونی، امانت داری، مقررات مربوطه، توجه به منافع و مصالح سازمان، استفاده از تمام ظرفیت ها و سرمایه های انسانی متخصص و مجرب و همچنین اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی و پایش عملکرد در راستای نیل به اهداف تبیین شده به ویژه اصول وسیاست های نظام جامع تامین اجتماعی در ارائه خدمات درمانی مناسب و با کیفیت و صیانت از حقوق شرکای اجتماعی سازمان اعم از بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان تلاش کنند.
از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون سرکارعالی را در راه خدمت شایسته به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید مسالت می کنم.
یلدا دارابی پزشک متخصص زنان و زایمان است و پیش از این، سرپرست بیمارستان تامین اجتماعی مهر برازجان و پزشک درمانگاه امام موسی کاظم(ع) برازجان و مرکز بهداشت بوشهر بوده است.
سازمان تامین اجتماعی با 42 میلیون بیمه شده اکنون خدمات بیمه ای و درمانی خود را با حدود 65 هزار کارمند در این بخش ها به بیمه شدگان ارایه می دهد.

 

همچنین مطالعه کنید:

تبانی برای برخورداری از بیمه بیکاری

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، نتایج بررسی ها نشان می دهد میزان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *