صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
جذب مشاور و تسهیل‌گر در راستای توسعه مشاغل خانگی در کردستان

جذب مشاور و تسهیل‌گر در راستای توسعه مشاغل خانگی در کردستان

رییس جهاددانشگاهی کردستان از انتخاب و جذب ۵۰ نفر مشاور و تسهیل گر در راستای اجرای هر چه بهتر مرحله دوم و سوم الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی در کردستان خبر داد. 
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا ، چیا سهراب نژاد در گفت و گو، اظهار کرد: سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی به منظور اجرای هر چه بهتر مرحله دوم و سوم الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی به عنوان یک طرح ملی با مدیریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همکاری صندوق کارآفرینی امید، در نظر دارد تعداد ۴۰۰ نفر مشاور و تسهیل گر را در استان های پایلوت پس از ارزیابی و سنجش و آموزش های لازم انتخاب کند . 
وی استان‌های منتخب این طرح را کرمانشاه، کردستان، لرستان، آذربایجان غربی، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خراسان شمالی اعلام کرد و افزود: سهم استان کردستان از این تعداد، ۵۰ نفر است.
رییس جهاددانشگاهی کردستان، بیان کرد: رشته‌های شغلی مورد نیاز در این راستا شامل راه‌اندازی کسب و کارهای خانگی، امور حقوقی و قراردادها، بازاریابی و فروش، کیفیت و استانداردسازی محصولات، تجهیزات و فناوری، تولید و تامین منابع و ن وآوری در تولید و طراحی محصول می باشد. 
وی همچنین رشته‌های تحصیلی مورد نیاز برای انتخاب تسهیل گر و مشاور را شامل رشته های کارآفرینی، اقتصاد، مدیریت در کلیه گرایش ها، روانشناسی، هنر، مهندسی صنایع، کامپیوتر و کشاورزی اعلام کرد. 
سهراب نژاد خاطرنشان کرد: علاقمندان جهت کسب اطلاعات و ثبت نام لازم است از تاریخ ۱۰ الی ۲۳ اسفندماه ۹۶ ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان به آدرس www.eshteghal.ir بخش طرح ملی مشاغل خانگی فرم ثبت نام را تکمیل کنند .

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *