صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
کارگاه کارآفرینی کسب و کار در بوشهر برگزار شد

کارگاه کارآفرینی کسب و کار در بوشهر برگزار شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: کارگاه کارآفرینی کسب و کار در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی برگزار شد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از اتحاد خبر، 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: کارگاه کارآفرینی کسب و کار در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی برگزار شد.
 حسین درویشی صبح شنبه در حاشیه این کارگاه اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه سه جانبه بین وزارت کشور، ستاد مبارزه با مواد مخدر و جمعیت هلال احمر کارگاه آموزشی کارآفرینی با شعار «جوانان هلال احمر، سازندگان فردای بهتر» برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: این کارگاه آموزشی با هدف گسترش فرهنگ کار آفرینی، ترویج مهارت های کار آفرینانه، کمک به حل معضل اشتغال و توسعه کسب وکار های نو پا و نو آورانه برای اعضای سازمان برگزار شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر اضافه کرد: موضوع کار آفرینی در چند دهه اخیر موج جدیدی از سیاست‌های کار آفرینانه را به منظور اشتغال جوانان و مهارت‌های نهفته آنان فراهم کرده است.
وی افزود: به همین دلیل از اعضای جوان کانون‌های دانشجویی و آزاد جوانان دعوت شده بود که در این کارگاه آموزشی با تمرکز شرکت کنند و با توجه به اصول و اهداف، طرح پیشنهادی خود را مطرح کنند.
درویشی ادامه داد: در این برنامه که با هدف افزایش تعامل گروهی، مشارکت بیشتر در یک مسیر برای اعضای جوانان طرحی شده، بیش از ۵۰ نفر دارای تخصص‌های گرافیک، مباحث مدیریتی، خلاق و نو آور و صاحب نظر حضور داشتند که پس از یررسی‌های کمیته به سه طرح پیشنهادی برتر جوایزی اهدا شد./د

همچنین مطالعه کنید:

online store

اقبال مردم به خرید آنلاین

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، چند روزی است سر و کله کرونا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *