صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
نیکی کریمی: نسل جوان را در ساختن آینده پایدار مشارکت دهید

نیکی کریمی: نسل جوان را در ساختن آینده پایدار مشارکت دهید

نیکی کریمی گفت: «موفقیت ما در آینده، بستگی به میزان مشارکت دادن نسل جوان در ساختن آینده­‌ی پایدار خواهد داشت.»
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، این بازیگر و کارگردان سینما در سخنانی که در استانه روز زن شامگاه ۱۶ اسفند ماه در کاخ نیاوران ایراد میکرد، ادامه داد:«در ادبیات ملل متحد، "نسل آینده" در سطحی از اولویت و اهمیت قرار دارد که در بخش­های متعددی از اهداف توسعه پایدار به حمایت و به ­رسمیت شناختن حقوق آنها اشاره شده است.
به طور مثال، در چهارمین هدف توسعه پایدار سازمان ملل متحد، بر حصول اطمینان از آموزش فراگیر، با کیفیت، برابر و توسعه فرصت­های یادگیری برای همگان در تمام ادوار زندگی تاکید شده است.
من به عنوان روشنگر آرمان­های توسعه پایدار، بهترین راه حصول به نتیجه را در آن میدانم که در یک فرآیند ادراک و مُفاهمه­ی جهانی، همگان از اهمیت دستیابی به راه­حل­های بین المللی و منافع حاصل از آن برای نسل حاضر و آینده آگاه شوند. تنها در این حالت است که می­توان به راه­حل­های عملیاتی و کارآمد با در نظر گرفتن تفاوت­ها، ویژگی ­ها و نیازمندی­ های نسل فعلی و آینده در مناطق مختلف دست­ یافت. »
این هنرمند اینگونه سخنانش را ادامه داد:«در این جریان، نقش کودکان و نسل جوان بسیار حائز اهمیت است و موفقیت ما در آینده بستگی به میزان مشارکت دادن این نسل در ساختن آینده­ی پایدار خواهد داشت. »
وی افزود:«نسل جوان دارای ذهنی نقاد و پرسشگر، خلاق، دارای قدرت تغییر و برقراری ارتباط و توانا در یافتن راه حل هستند. »
نیکی کریمی به عنوان یک فعال حوزهی مسوولیت اجتماعی، همکاری­های گستردهای با دفتر اقدامات منطقهای Global Understanding Initiatives دارد و در سال جاری از سوی این نهاد به عنوان روشنگر اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد (UN SDGs Enlighter) انتخاب شده است.

همچنین مطالعه کنید:

سونامی جدید افزایش قیمت ها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، سجاد برخورداری استاد اقتصاد دانشگاه تهران در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *