صفحه اصلی / منازل استیجاری کیش در نوروز 97 ساماندهی می شود

منازل استیجاری کیش در نوروز 97 ساماندهی می شود

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش از ساماندهی منازل استیجاری برای اسکان موقت گردشگران نوروزی خبر داد.
به گزارش کسب و کار نیوز،  در راستای ارائه خدمات مطلوب در حوزه اسکان گردشگران در نوروز 97 منازل استیجاری در جزیره کیش ساماندهی می‌شوند.
بر اساس این گزارش علیرضا قائدیان با بیان اینکه ستاد تسهیلات نوروزی سازمان منطقه آزاد کیش با همکاری جامعه هتلداران و اداره نظارت بر اماکن عمومی کیش، طرح ساماندهی منازل استیجاری را در نوروز 97 اجرا می‌کنند تصریح کرد: با توجه به محدودیت ظرفیت پذیرش هتل‌ها و مراکز اقامتی کیش و افزایش حضور گردشگران در تعطیلات نوروزی، معاونت گردشگری با هماهنگی جامعه هتلداران و اداره نظارت بر اماکن عمومی کیش، بانک اطلاعاتی جامعی از منازل استیجاری سطح جزیره را تهیه کرده و اجرای طرح ساماندهی این منازل را در دستور کار قرار دادند.
به گفته دبیر ستاد تسیهلات نوروزی کیش متقاضیانی که قصد دارند با اجاره منازل خود در تعطیلات نوروز به گردشگران خدمات مناسبی ارائه کنند می‌توانند از تاریخ 1396/12/16 با مراجعه به دفتر جامعه هتلداران واقع در برج صدف، طبقه هفتم، واحد 706 به شماره تماس 9-44453337 نسبت به ارایه مشخصات واحد مربوطه و اخذ مجوز اقدام نمایند.
وی افزود: بازدید از منازل و نرخ‌ گذاری با حضور نماینده جامعه هتلداران بلافاصله بعد از ثبت‌ نام انجام خواهد شد و پس از کسب تأییدیه لازم، این منازل استیجاری از طریق جامعه هتلداران در اختیار گردشگران قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است سازمان منطقه آزاد کیش در قبال گردشگرانی که از هر طریق به جز مراجعه به جامعه هتلداران در منازل استیجاری اقامت کرده‌اند مسئولیتی نداشته و پاسخگوی مشکلات احتمالی آنها نخواهد بود.

همچنین مطالعه کنید:

فقر نقدینـگی در بنگاه ها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، به عبارتی واحد‌های کوچک تولیدی با مشکلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *