صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
افخمی: شتاب گرفتن همکاری میان بانک صنعت و معدن و صنعتگران

افخمی: شتاب گرفتن همکاری میان بانک صنعت و معدن و صنعتگران

ساختمان جدید شعبه شمس آباد بانک صنعت و معدن طی مراسمی با حضور علی اشرف افخمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل ، اعضای هیات مدیره و برخی از مقامات استانی افتتاح شد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن ، افخمی در مراسم یاد شده ضمن بیان این که هدف از افتتاح ساخنمان جدید شعبه ارتقاء سطح خدمت رسانی به صنعتگران است افزود: امروز بانک صنعت و معدن علاوه بر اعطای تسهیلات ، به عنوان یک مشاور در کنار صنعتگران حضور دارد و این خدمات مشاوره ای نتایج بسیاری برای بخش های صنعتی کشور داشته است ، امیدوارم بیش از پیش شاهد شتاب گرفتن همکاری میان بانک و کارآفرینان و صاحبان صنایع در کشور باشیم.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن توسعه صنعتی را هدفی توصیف کرد که با تعامل مناسب میان صنعتگران کشورمان در استان های مختلف و بانک به دست خواهد آمد .
وی گفت : همکارانمان در شعب باید با آموزش مستمر همواره بر سطح توانایی خود افزوده و با به کارگیری سیستم های نوین علاوه بر ایجاد سهولت در فرایند خدمت رسانی به موجب انطباق بانک با استانداردهای جهانی شوند.
افخمی بیان داشت: افزایش سرمایه بانک صنعت و معدن می تواند توان این بانک را در تسهیل و تسریع فرایند اعطای تسهیلات یاری کند .
به گفته وی اقدامات بانک صنعت و معدن در تامین مالی طرح های بزرگ و زیربنایی کشور بویژه صنایع پتروشیمی ، نیروگاه، فولاد، سیمان و صنایع ریلی و هوایی به این بانک در سطح بین المللی موقعیت ویژه ای بخشیده است که در نتیجه آن موسسات مالی جهانی خواستار همکاری با این بانک توسعه ای هستند.
بنا بر این گزارش پس از افتتاح شعبه یاد شده ، افخمی به اتفاق هیات همراه از شرکت های ونوس شیشه ، سازور سازه آذرستان و پکاشیمی بازدید کرد.
گفتنی است شرکت ونوس شیشه که شیشه های اتومبیل و شیشه سکوریت تولید می کند دارای حد اعتباری ۶ میلیارد تومانی سرمایه در گردش نزد شعبه شمس آباد است و شرکت سازور سازه آذرستان دارای حداعتباری ۱۲ میلیارد تومانی سرمایه در گردش ،۴ میلیارد تومانی خرید دین و ۲۰ میلیارد تومانی ضمانت نامه ریالی نزد این شعبه است و اسکلت های فلزی سنگین تولید می کند.
شرکت پکاشیمی نیز در زمینه تولید رنگ های پودری الکترواستاتیک فعالیت می کند و دارای حداعتباری ۴ میلیارد تومانی سرمایه در گردش، ۷ میلیارد تومانی سرمایه ثابت و ۳ میلیون یورویی اعتبار اسنادی ارزی نزد شعبه یاد شده است.

همچنین مطالعه کنید:

تامین مواد اولیه تولید، اولویت اصلی وزارت صمت/ممنوعیت واردات قطعات دارای مشابه ساخت داخل

حسین مدرس خیابانی در جلسه امروز خود با انجمن‌های تولیدی و تولیدکنندگان لوازم خانگی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *