صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
سایپا دو جایزه برتر تبلیغاتی گرفت

سایپا دو جایزه برتر تبلیغاتی گرفت

گروه خودروسازی سایپا در سومین جشنواره صنعت تبلیغات ایران موفق به دریافت شاهین طلایی جشنواره شد.
 به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپا نیوز؛ در این همایش که باحضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد، گروه خودروسازی سایپا در راستای مسئولیت های اجتماعی موفق به دریافت شاهین طلایی شد.
این گروه همچنین در بخش تبلیغات دیداری و شنیداری به دلیل ساخت تیزر تبلیغاتی خودرو چانگان CS35 در روستای کنگان شاهین نقره ای این جشنواره را به خود اختصاص داد.
سایپا که یکی از خودروسازان مهم و بزرگ در ایران و منطقه خاورمیانه است در زمینه فعالیت های تبلیغاتی و ارتباط با مشتریان به عنوان یک مجموعه فعال شناخته می شود و همواره در این حوزه به موفقیت های بزرگی دست یافته است.
در بخش مسئولیت های اجتماعی اقدام هایی همچون تلاش برای حفظ محیط زیست، کمک به آسیب دیدگان بلایا و حوادث طبیعی، ساخت و تجهیز مدارس در مناطق محروم ایران و امدادرسانی مستمر به خودروهای تولید این گروه و خارج از آن از جمله مهم ترین فعالیت های سایپا در عرصه مسئولیت های اجتماعی است.

همچنین مطالعه کنید:

هزینه های کنسلی به مردم پرداخت نمی شود

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، این در حالی است که به رغم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *