صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
دولت مکلف به اتمام پروژه مسکن مهر است

دولت مکلف به اتمام پروژه مسکن مهر است

قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: قصد ورود به مشکلات را ندارم و در هر صورت دولت مکلف است پروژه مسکن مهر را به سرانجام برساند.
به گزارش کسب و کار نیوز،  احمد اصغری مهرآبادی در جلسه شورای مسکن این شهرستان اظهار کرد: بحث در مورد مسکن مهر بسیار زیاد است اما باید به دنبال راهکار باشیم. مسکن مهر تکلیفی بر عهده دولت است و باید این طرح را به سرانجام برساند.
وی افزود: برخی تصمیمات در مورد مسکن مهر شتابزده بود و همین موضوع مشکلات فراوان و هزینه‌های بسیاری برای دولت ایجاد کرده هرچند قصد ورود به مشکلات را ندارم و در هر صورت دولت مکلف است پروژه مسکن مهر را به سرانجام برساند.
قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر عنوان کرد: بیشترین مشکلات مسکن مهر در پردیس تهران و استان خوزستان است و هرچه در این بخش هزینه می‌کنیم کار به اتمام و سرانجام نمی‌رسد.
اصغری مهرآبادی گفت: تمام دستگاه‌ها و ادارات مرتبط با پروژه مسکن مهر باید نهایت تلاش خود را برای تکمیل پروژه مسکن مهر به کار ببرند تا افرادی که به این طرح دلبسته بودند هرچه سریع‌تر خانه‌دار شوند.

همچنین مطالعه کنید:

سونامی جدید افزایش قیمت ها

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، سجاد برخورداری استاد اقتصاد دانشگاه تهران در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *