صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
بیش از ۴۶ هزار فقره بازرسی از صنوف تهران در دی ماه انجام شد

بیش از ۴۶ هزار فقره بازرسی از صنوف تهران در دی ماه انجام شد

تعداد کل بازرسی ها از صنوف تهران در دی ماه سال جاری ۴۶هزار و ۱۵۶ فقره بود که ۶ هزار و ۵۵۹ فقره پرونده با برآورد جریمه پیشنهادی به ارزش بیش از ۱۰  میلیارد و ۶۹۹ میلیون ریال تشکیل شده است . 
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، در دی ماه امسال ۳ هزار و ۹۳۰ فقره شکایت توسط واحدهای بازرسی اصناف دریافت شد که۶۷ درصد در بخش کالا و ۳۳ درصد در بخش خدمات بود. از مجموع شکایات دریافتی ۲درصد به صورت حضوری،  ۹۶درصد  تلفنی و ۲ درصد به صورت کتبی دریافت و رسیدگی شده است . در عین حال پس از بررسی های معموله و ارزیابی کارشناسان تعداد ۳ هزار و ۸۹۰فقره شکایت قابل پیگیری تشخیص داده شد که برای رسیدگی و برخورد قانونی به ادارات و مراجع ذیربط ارسال شده است. همچنین از کل شکایات قابل پیگیری۲ درصد منجر به رضایت شاکی، ۴۵ درصد متخلف،۵۱ درصد غیرمتخلف و ۲ درصد در دست بررسی است. طبق گزارش واحد معاونت نظارت و بازرسی اتاق اصناف ایران، بیشترین عناوین تخلف مربوط به درج نکردن قیمت، گران‌فروشی و عدم صدور صورتحساب است.

همچنین مطالعه کنید:

لوازم خانگی

شیب تند افزایش قیمت ها در بازار لوازم خانگی

میناسادات حسینی به گزارش کسب و کار نیوز، در این میان شنیده ها حاکی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *