صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
کوبی برایانت، اسکار گرفت

کوبی برایانت، اسکار گرفت

کوبی برایانت، ستاره سابق تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز برای نوشتن متن انیمیشن کوتاه "بسکتبال دوست داشتنی" جایزه اسکار دریافت کرد.
به‌ گزارش ‌کسب و کار نیوز و به نقل از سایت Inside the games، کوبی برایانت که در سال ۲۰۱۶ بعد از ۲۰ سال فعالیت ورزشی بازنشسته شده بود، امسال جایزه اسکار گرفت.
شعری را که متن انیمیشن کوتاه "بسکتبال دوست داشتنی" است، برایانت سروده است.
برایانت تاکنون پنج بار در لیگ NBA با تیم لیکرز قهرمان شده است. دو مدال طلای  المپیک با تیم آمریکا در کارنامه خود دارد و چهار بار جایزه با ارزش‌ترین بازیکن آل استار را کسب کرده است.
برایانت بعد از بردن جایزه اسکار گفت‌: در حال‌ حاضر حسی بهتر از زمان قهرمانی دارم. این دیوانه کننده است، دیوانه کننده.
ستارگان بسکتبال همچون مجیک جانسون، بیل راسل و شکیل اونیل دیشب (یک‌شنبه) در توییتر به برایانت تبریک گفتند. برایانت‌ بعد از بازنشستگی از بسکتبال در تجارت فعالیت داشته است. او بر روی استیج اسکار اظهار کرد: به عنوان بازیکن بسکتبال باید خفه شویم و فقط دربیل بزنیم اما من خوشحالم که کمی بیش از این انجام دادم. سخت‌ترین چیز در زمان شروع دوباره این است که غرور خود را خاموش کنید و چیزهای ابتدایی را بیاموزید.
برایانت از خانواده‌ خود بیشتر برای این موفقیت تشکر کرد.

همچنین مطالعه کنید:

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات ، اسلامشهر و پردیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *