صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
شست خبرنگاران عمانی با مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش

شست خبرنگاران عمانی با مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش

هیات ۱۰ نفره خبرنگاران عمانی با مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش دیدار کردند.
به گزارش کسب و کار نیوز، در این نشست رحمان سادات نجفی مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش با ارائه توضیحاتی در خصوص عملکرد و اهداف جامعه بازاریان و بازرگانان کیش به تبیین فعالیت های تجاری و بازرگانی فعالان اقتصادی جزیره کیش پرداخت.
مشاور بازرگانی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ضمن ابراز خرسندی از برقراری پرواز بین جزیره کیش و کشور عمان گفت: برقراری این پرواز می تواند بستر مناسبی برای مراودات تجار و بازرگانان کیش با عمان باشد.
وی با اشاره به لزوم برگزاری نمایشگاه های مشترک در حوزه های اقتصادی و تجارت افزود: نزدیکی سیاسی و فرهنگی دو کشور، می تواند زمینه خوبی برای ارتقاء بخش اقتصادی و مراودات بازرگانی بین جزیره کیش و مسقط باشد.
در این نشست هیات رسانه ای عمانی نیز با طرح سوال و گفت و گو با مدیرعامل جامعه بازاریان و بازرگانان کیش نسبت به تهیه خبر و گزارش برای انعکاس در روزنامه ها و شبکه های تلویزیونی عمان اقدام کردند. گفتنی است تیم ۱۰ نفره خبرنگاران عمانی با هدف معرفی جاذبه های جزیره کیش در سفری سه روزه از اماکن گردشگری، تاریخی، تفریحی و بازارهای کیش دیدن کردند.

 

همچنین مطالعه کنید:

نشست هم اندیشی مدیران و روسای شعب بانک دی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بانک دی، در نخستین نشست هم اندیشی مدیران و روسای شعب …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *