صفحه اصلی / اولین استارت آپ ویکند کارآفرینی در مهریز برگزار شد

اولین استارت آپ ویکند کارآفرینی در مهریز برگزار شد

دبیربرگزاری این همایش گفت: در اولین استارت آپ ویکند کارآفرینی، ۱۲۰ نفر از دانشجویان، کارآفرینان و علاقمندان به کسب و کاری نوین گرد هم آمدند تا در ۵۴ ساعت ایده‌های خود را مطرح و پس از تشکیل گروه، آن‌ها را اجرایی کنند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  سید محمد رستگاری فرماندار مهریز افزود: استارت آپ یک رویداد نوین کارآفرینی است که، در جهت ایجاد ارتباط دانشگاه و صنعت و کارآفرینی و همچنین در راستای حرکت به سوی اشتغال پایدار روستایی برگزارشد.
رستگاری ادامه داد: رویداد استارت آپ ویکند یا آخر هفته کارآفرینی یک رویداد آموزشی تجربیست که در سه روز متوالی آخر هفته برگزار می‌شود و کلیه ایده‌ها و خلاقیت‌های نویی که در زمینه اشتغال پایدار روستایی هست در این کارگاه و کلاس آموزشی مطرح می‌شود.
وی افزود: یکی دیگر از اهداف برگزاری این رویداد مهم،حمایت از ایده‌های نوپا جهت شکل گیری کسب و کار‌ها در راستای برنامه‌های اقتصادمقاومتی است.
محمد یارمند مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری یزد گفت: در این همایش کلیه ایده‌ها وخلاقیت‌های نویی که در زمینه اشتغال پایدار روستایی هست مطرح شد.
یارمند افزود: امیدواریم بتواند در زمینه ایجاد درآمد افزایی و تولید کسب و کار‌های نو در پناه خدمات اینترنتی و آی تی روستایی شاهد شکل گیری اشتغال‌های پایدار و کم هزینه و پر درآمد برای روستائیان باشیم.

همچنین مطالعه کنید:

بیماری اقتصاد با طبیب دولت درمان نمی‌شود

اتاق بازرگانی تهران برای پنجمین سال متوالی، جشنواره کارآفرینی خود موسوم به «مراسم امین‌الضرب» را …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *