صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
اولین استارت آپ ویکند کارآفرینی در مهریز برگزار شد

اولین استارت آپ ویکند کارآفرینی در مهریز برگزار شد

دبیربرگزاری این همایش گفت: در اولین استارت آپ ویکند کارآفرینی، ۱۲۰ نفر از دانشجویان، کارآفرینان و علاقمندان به کسب و کاری نوین گرد هم آمدند تا در ۵۴ ساعت ایده‌های خود را مطرح و پس از تشکیل گروه، آن‌ها را اجرایی کنند.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  سید محمد رستگاری فرماندار مهریز افزود: استارت آپ یک رویداد نوین کارآفرینی است که، در جهت ایجاد ارتباط دانشگاه و صنعت و کارآفرینی و همچنین در راستای حرکت به سوی اشتغال پایدار روستایی برگزارشد.
رستگاری ادامه داد: رویداد استارت آپ ویکند یا آخر هفته کارآفرینی یک رویداد آموزشی تجربیست که در سه روز متوالی آخر هفته برگزار می‌شود و کلیه ایده‌ها و خلاقیت‌های نویی که در زمینه اشتغال پایدار روستایی هست در این کارگاه و کلاس آموزشی مطرح می‌شود.
وی افزود: یکی دیگر از اهداف برگزاری این رویداد مهم،حمایت از ایده‌های نوپا جهت شکل گیری کسب و کار‌ها در راستای برنامه‌های اقتصادمقاومتی است.
محمد یارمند مدیرکل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری یزد گفت: در این همایش کلیه ایده‌ها وخلاقیت‌های نویی که در زمینه اشتغال پایدار روستایی هست مطرح شد.
یارمند افزود: امیدواریم بتواند در زمینه ایجاد درآمد افزایی و تولید کسب و کار‌های نو در پناه خدمات اینترنتی و آی تی روستایی شاهد شکل گیری اشتغال‌های پایدار و کم هزینه و پر درآمد برای روستائیان باشیم.

همچنین مطالعه کنید:

تامین مواد اولیه تولید، اولویت اصلی وزارت صمت/ممنوعیت واردات قطعات دارای مشابه ساخت داخل

حسین مدرس خیابانی در جلسه امروز خود با انجمن‌های تولیدی و تولیدکنندگان لوازم خانگی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *