صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
هنوز آثار هنری فاخری در حوزه دفاع مقدس خلق نشد

هنوز آثار هنری فاخری در حوزه دفاع مقدس خلق نشد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، نورعلی غلامحسین نیا سماکوش روز سه شنبه در آیین تکریم ایثارگران این نهاد و رونمایی ۲ کتاب دفاع مقدس در سالن اجتماعات این اداره کل افزود : با همت دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی باید با نماد سازی و الگوسازی بهتر و تاثیرگذارتر برای دفاع مقدس طراحی و به نسل کنونی و بعد منتقل شود.
وی با اشاره به سخن امام راحل (ره)که گفت دفاع مقدس یک نعمت است ، خاطرنشان کرد : با همت هنرمندان و نهادهای اجرایی باید قهرمانی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس با خلق آثار فاخر به جهانیان شناسانده شود.
وی اظهارداشت : باید از وجود یادگاران دفاع مقدس استفاده کرد و ناگفته های این حماسه را به صورت فرهنگ مکتوب تهیه کنیم.
رییس ستاد نماز جمعه شهرستان سمنان گفت : علم آموزی در آموزشگاه ها باید با هدف دفاع از جامعه اسلامی و در راستای دفاع مقدس باشد.
حجت الاسلام والمسلمین سیدجلال احمدپناهی افزود : باید با پیشرفت علمی ، اقتدار درونی، قدرت علمی و اطلاعاتی جامعه اسلامی ایران را بالا برد.
وی یادآور شد : اگر علم آموزی در امتداد خط ولایت و عاشورای حسینی باشد مقدس است.
احمدپناهی جنگ تحمیلی را دفاعی مقدس یاد کرد و گفت : کسب علم و دانش هم اگر با هدف مقابله با دشمن و دفاع باشد ،مقدس است.
به گزارش ایرنا در این آیین ۲ کتاب دفاع مقدس یکی با عنوان ' درد و درمان' مولف امید ستاری و دیگری 'روایت روشنایی به نویسندگی حسینعلی احسانی رونمایی شد.

همچنین مطالعه کنید:

نارضایتی از چرخش گردونه شانس خودرو

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، شماری از کارشناسان نیز بر این باورند …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *