صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
دستورات و راهکارهای لازم برای آماده سازی و عبور از تابستان ۹۷

دستورات و راهکارهای لازم برای آماده سازی و عبور از تابستان ۹۷

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان به همراه معاونان و مدیران شرکت از ناحیه شمال (شوش، اندیمشک و دزفول) بازدید کرده و راهکارهای لازم را برای آماده سازی و عبور از تابستان ۹۷ ارائه کردند.
 به گزارش کسب و کار نیوز، در پی خشکسالی اخیر و تاثیر آن بر تولید برق نیروگاه های برق آبی به خصوص در ناحیه شمال، محمود دشت بزرگ و جمعی از مدیران شرکت از این ناحیه بازدید کرده و در جریان آخرین اقدامات انجام شده قرار گرفتند.
مدیرعامل و هیأت همراه در این بازدید از پست های برق آهودشت، فرعی عبدالخان، چغازنبیل، اصلی هفت تپه، دانیال و زیگورات، اصلی اندیمشک و سبزآب و ساختمان دیسپاچینگ و پست فرعی بازدید کرده و دستورات و راهکارهای لازم را برای عبوری امن از تابستان ۹۷ و داشتن آمادگی لازم در مقابله  با چالش های پیش رو  صادر کردند.
در این بازدید، معاونت طرح های توسعه، معاونت بهره برداری، مدیرت بهره برداری، مدیریت پست های طرح های توسعه، مدیرت خطوط و سایر مسئولان مربوطه مدیرعامل شرکت را همراهی کردند.

 

همچنین مطالعه کنید:

تامین مواد اولیه تولید، اولویت اصلی وزارت صمت/ممنوعیت واردات قطعات دارای مشابه ساخت داخل

حسین مدرس خیابانی در جلسه امروز خود با انجمن‌های تولیدی و تولیدکنندگان لوازم خانگی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *