صفحه اصلی /
Notice: Undefined offset: 0 in /var/www/vhosts/kasbokarnet.ir/httpdocs/wp-content/themes/sahifa/framework/functions/breadcrumbs.php on line 61
تاکید مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بر اجرای کامل دستورالعمل های ایمنی

تاکید مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بر اجرای کامل دستورالعمل های ایمنی

 مهندس هوشنگ صیدالی با تقدیر و تشکر از زحمات مسئولان و کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در یکسال گذشته در امر تولید و پیشگیری از حوادث اظهار کرد: حفظ سلامت کارکنان از مهم ترین اولویت های این شرکت به عنوان دومین تولیدکننده نفت در کشور می باشد .
به گزارش کسب و کار نیوز، وی با یاد و گرامیداشت شهدای صنعت نفت گفت: همواره باید بدانیم امروز  امانتی که به دست ما رسیده است در قبال آن وفادار باشیم و در حفظ و نگهداری این امانت تمام تلاش خود را به کار ببندیم چرا که باید به نسل آینده نیز پاسخگو باشیم .
مهندس صیدالی تصریح کرد: بی تردید نقش آفرینی شما کارکنان صنعت نفت در رشد و توسعه اقتصادی کشور نقشی اثرگذار است و از این رو ما نیز در قبال شما وظیفه داریم چرا که شما سرمایه های ملی یک کشور محسوب می شوید .
  مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: ما در صنعتی بزرگ به نام نفت و گاز مشغول به خدمت هستیم که ضمن اینکه دارای ریسک پذیری بالا و خطرات فراوانی است نقش اساسی در اقتصاد کشورمان دارد و بر این اساس اجرای دستوالعمل های ایمنی اولویت اساسی در صنعت نفت است .
وی با تقدیر و تشکر از اداره آموزش  شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: خوشبختانه بر اساس آماری که ارائه شده کارکنان صنعت نفت گچساران به طور مستمر در حال آموزش و روزآمدکردن دستور عمل‌های ایمنی هستند و این نشان از توجه ویژه این شرکت به آموزش است .
 مهندس صیدالی با اشاره به اینکه آموزش نیروهای انسانی در تمامی سطوح باید با توجه به نیاز سنجی شرکت در بخش های مختلف در دستور کار قرار گیرد خاطرنشان کرد: در مسئله آموزش نیروهای انسانی در صنعت نفت باید شاخص های کمی و کیفی پیش بینی گردد چرا که در این صورت به هدفی که مد نظر سازمان است دست پیدا خواهیم کرد.
وی ادامه داد: در سال ۹۶ و با پیگیری هایی که صورت گرفت معرفی کارکنان به طب کار و معاینات دوره‌ای به صورت دقیق و مطلوبی دنبال شد.
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تاکید کرد: امنیت، آرامش فکری و تحقق سلامت کارکنان  و بالطبع خانواده‌های شما زمانی رقم می‌خورد که تمامی دستورات ایمنی را سرلوحه کارمان قرار دهیم.
وی با اشاره به هفته نیکوکاری ضمن دعوت از عموم کارکنان برای شرکت در این جشن و کمک به نیازمندان اظهار داشت: خوشبختانه کارکنان صنعت نفت همیشه در کار خیر در صحنه هستند و امیدواریم با توجه به نزدیکی به ایام عید حضور باشکوهی در این جشن داشته باشند.

همچنین مطالعه کنید:

تامین مواد اولیه تولید، اولویت اصلی وزارت صمت/ممنوعیت واردات قطعات دارای مشابه ساخت داخل

حسین مدرس خیابانی در جلسه امروز خود با انجمن‌های تولیدی و تولیدکنندگان لوازم خانگی از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *