صفحه اصلی / تفاهم نامه ارائه ابزار های نوین تامین مالی بانک تجارت با شرکت پتروپارس

تفاهم نامه ارائه ابزار های نوین تامین مالی بانک تجارت با شرکت پتروپارس

بانک تجارت با هدف استفاده از ظرفیت های داخلی و افزایش تعاملات طرفین در اجرای پروژه های ملی با شرکت پتروپارس تفاهم نامه همکاری امضاء کرد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، این تفاهم نامه با موضوع ارائه خدمات نوین مالی، روز سه شنبه هشتم اسفند ماه در مراسمی به امضای رضا دولت آبادی مدیرعامل این بانک و حمید اکبری مدیرعامل شرکت پترو پارس رسید .
دولت آبادی مدیر عامل بانک تجارت با اشاره به کوشش این بانک در ارائه خدمات مناسب و متمایز به فعالان حوزه صنعت نفت و پتروشیمی گفت: بانک تجارت تا کنون به عنوان بانکی پیشرو در ارائه راه حل های کارآمد مالی به حوزه نفت و صنایع مرتبط شناخته شده است و امیدواریم با امضای این تفاهم نامه، بتوانیم خدماتی ارزنده به شرکت پترو پارس ارائه داده و با بکارگیری روش های نوین، همکاری مناسبی را بیش از پیش با این شرکت داشته باشیم.
دولت آبادی با بیان اینکه بانک تجارت بانک عامل بسیاری از پروژه ها در صنعت پتروشیمی بوده و به صورت  سندیکایی در این بخش تسهیلات پرداخت کرده است، افزود: با انعقاد این تفاهم نامه بانک تجارت به عنوان بانک عامل در اقدامات مربوط به تامین مالی پروژه های شرکت پتروپارس از طریق صندوق توسعه ملی،بانک های خارجی و خطوط اعتباری بین المللی ایفای نقش خواهد کرد.
حمید اکبری مدیرعامل شرکت پتروپارس نیزبا ارائه پیشینه ای ازعملکرد این شرکت در حوزه های داخلی و بین المللی گفت :  بسیار خرسندیم که بانک تجارت به این مجموعه اعتماد دارد و همکاری شما می تواند عامل موفقیت شرکت پترو پارس در ادامه این راه باشد. امیدوارم با انعقاد این تفاهم نامه ارتباط فیمابین ارتقاءیابد.
گفتنی است ، بانک تجارت تاکنون با طراحی بسته ویژه خدمات مالی بازار انرژی، شامل خدمات جاری ، الکترونیک و تامین مالی و اعتباری پروژه های ملی در تسهیل فرآیندهای مالی صنعت نفت و پتروشیمی نقش به سزایی را برعهده داشته و این تفاهم نامه گامی موثر در راستای توسعه ابزارها و شیوه های نوین تامین مالی دراین حوزه محسوب می شود . 

همچنین مطالعه کنید:

فرصت طلبی اپلیکیشن های ایرانی از قطعی اینترنت

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، یکی از کاربران نقشه “ویز” در گفت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *