صفحه اصلی / حضور جهاددانشکاهی در فضای دانشگاه ضروری است

حضور جهاددانشکاهی در فضای دانشگاه ضروری است

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، گودرز صادقی در دیدار با سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل افزود: جهت سهولت پیگیری مطالبات و همکاری فیمابین، پیشنهاد می‌شود جهاد دانشگاهی اردبیل نماینده‌ای به مراکز آموزش عالی استان معرفی نماید تا در جلسات مرتبط با فعالیت‌های این واحد شرکت نماید.
وی با بیان اینکه در گذشته جهاد دانشگاهی واحد اردبیل در دانشگاه‌ها مستقر بود، افزود: لازم است جهاد دانشگاهی فعالیت خود را در دانشگاه‌ها توسعه دهد و در ایجاد رابطه بیشتر با این مراکز علمی و پژوهشی تلاش نماید.
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی از علاقه مندی این دانشگاه برای توسعه همکاری با جهاد دانشگاهی خبر داد و افزود: سعی خواهیم کرد در آینده فضای فیزیکی بهتری در اختیار این نهاد انقلابی و فرهنگی قرار دهیم. همچنین تلاش داریم جهاددانشگاهی همچنان در زمینه کتاب و انتشارات با دانشگاه محقق اردبیلی همکاری داشته باشد.
دکتر صادقی در ادامه بر حضور جهاددانشگاهی در شواری فرهنگی این دانشگاه قول مساعد داد.
در ادامه این نشست، دکتر مهران اوچی، سرپرست جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل نیز ضمن قدردانی همراهی دانشگاه محقق اردبیلی با این واحد تصریح کرد: امروز شاهد توسعه فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشگاه محقق اردبیلی در سطح دانشگاه و استان هستیم که کسب رتبه‌های برتر توسط این دانشگاه نشان از توسعه دو چندان دانشگاه است.
وی با اعلام اینکه جهاددانشگاهی نهادی انقلابی است در بطن دانشگاه است، ادامه داد: با عنایت به حضور معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی اردبیل در داخل دانشگاه محقق اردبیلی به نظر می‌رسد با حضور در شورای فرهنگی دانشگاه زمینه توسعه همکاری‌های فرهنگی و علمی فی مابین فراهم شود.
اوچی در ادامه از فعالیت‌های علمی و پژوهشی این واحد گزارش داد و افزود: وجود نمایندگی کتابفروشی و انتشارات واحد در دانشگاه محقق اردبیلی می‌تواند رسالت جهاددانشگاهی در ارائه خدمات فرهنگی به دانشجویان را تسهیل نماید.

همچنین مطالعه کنید:

آندره‌آ استراماچونی

استراماچونی: آرزویم بود روزی فوتبالیست بزرگی شوم

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ورزش سه, آندره آ استراماچونی سرمربی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *