صفحه اصلی / حضورپرقدرت سایپا در سیزدهمین نمایشگاه خودرو اهواز

حضورپرقدرت سایپا در سیزدهمین نمایشگاه خودرو اهواز

گروه خودرو سازی سایپا جهت ارائه و نمایش محصولات خود در سیزدهمین نمایشگاه خودرو خوزستان حضوری پرقدرت خواهد داشت.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپا نیوز؛ محمد رضا حقیقی مدیر روابط عمومی سایپا با اعلام مطلب فوق گفت: گروه خودروسازی سایپا با هدف ارائه آخرین دستاوردهای خود در سیزدهمین نمایشگاه خودرو خوزستان از ۷ الی ۱۰ اسفند در محل نمایشگاه‌های بین المللی اهواز پذیرای علاقمندان به صنعت خودرو و بازدید کنندگان است.
وی افزود: سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو خوزستان در فضایی بالغ بر ۱۲ هزار مترمربع در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان خوزستان شهر اهواز با حضور ۱۵ خودرو ساز مطرح داخلی و ۵ خودرو ساز خارجی برگزار می‌شود.
حقیقی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه گروه خودرو سازی سایپا با هدف نمایش محصولات خود به همراه شرکت‌های پارس خودرو، چانگان، سایپا یدک، زامیاد، سایپا سیتروئن، واحد امور مشتریان، نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش استان خوزستان در فضایی بالغ بر ۱۱۰۰ متر مربع در این نمایشگاه به مدت چهار روز حضور دارد.
گفتنی است گروه خودرو سازی سایپا در سیزدهمین نمایشگاه خودرو خوزستان در محل نمایشگاه‌های بین المللی اهواز که ۷ الی ۱۰ اسفندماه به مدت ۴ روز از ساعت ۱۵ الی ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان صنعت خودرو می‌باشد.

همچنین مطالعه کنید:

dolar

نرخ رسمی یورو و پوند کاهش یافت

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، بر اساس اعلام بانک مرکزی هر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *