صفحه اصلی / تیم طبقه متوسط برابر تیم طبقه کارگر قرار می‌گیرد

تیم طبقه متوسط برابر تیم طبقه کارگر قرار می‌گیرد

یک سایت انگلیسی با معرفی ۱۰ داربی حساس غیر اروپایی جهان از داربی تهران به عنوان یکی از حساس‌ترین رقابت‌های باشگاهی نام برد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا پنج‌شنبه همین هفته در یکی از حساس‌ترین رقابت‌های باشگاهی در آسیا دو تیم استقلال و پرسپولیس در داربی تهران برابر هم به میدان می‌روند.
داربی استقلال و پرسپولیس که به داربی تهران معروف است یکی از مهم‌ترین رقابت‌های باشگاهی در آسیا است. کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران الکلاسیکو را تجربه کرده است ولی او خود معتقد است این داربی در حد همان دیدار است. جایی که استقلال تیم طبقه متوسط برابر پرسپولیس تیم طبقه کارگر قرار می‌گیرد. ۱۰۰ هزار نفر تماشاگر از این دیدار استقلال می‌کنند. ۵۰ هزار نفر برای تیم قرمزپوش و ۵۰ هزار نفر هم برای تیم آبی پوش به ورزشگاه می‌روند تا تیم‌شان را تشویق کنند.
هر دو تیم میلیون‌ها هوادار در ایران دارند و وقتی زمان داربی فرا می‌رسد نمی‌توان از این دیدار چشم‌پوشی کرد. هیجانی که در کشور ایران قبل و چند روز بعد از داربی ایجاد می‌شود فوق‌العاده است.
یک تیم حتی اگر فصل بدی را هم تجربه کرده باشد، با برتری در داربی مزه یک فصل موفقیت‌آمیز را می‌چشد. برای این دیدار ساعت‌ها قبل هواداران ورزشگاه را پر می‌کنند و تیم‌شان را تشویق می‌کنند. البته این حمایت با تهمت‌هایی درباره تبانی و آشوب و دعواهای دو طرف نیز همراه بوده است.

همچنین مطالعه کنید:

احتکار و هزاران پرونده تخلف در عرضه کالا

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *