صفحه اصلی / برخواه: با نفرات اصلی در بازی های آسیایی شرکت می کنیم

برخواه: با نفرات اصلی در بازی های آسیایی شرکت می کنیم

سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: با نفرات اصلی در بازی‌های آسیایی شرکت می‌کنیم چون دوره پیش متوجه شدیم رقابتها بسیار سنگین است.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا محمد حسین برخواه درباره ی برنامه تیم ملی وزنه برداری در نخستین مرحله اردو بیان کرد: تمرین وزنه برداران بعد از مسابقات جهانی آمریکا سبک تر بوده از این رو نیاز بود آنها را جمع کنیم تا آمادگی نسبی را داشته باشند و خیلی از تمرینات دور نباشند. البته نمی‌خواهیم به نفرات اصلی خیلی فشار وارد کنیم فقط در نظر داریم حداقل آمادگی خود را حفظ کنند و بعد از تعطیلات عید تمرینات پرفشاری خواهیم داشت. اما تمرینات نفرات دیگری که در مسابقات جهانی حضور نداشتند مقداری پرفشارتر است و بعد باید ببینیم کدام وزنه برداران در ادامه کار برای بازی‌های آسیایی می‌توانند عضو تیم ملی باشند.
برخواه در مورد اینکه برای بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی به دو تیم مجزا فکر می‌کند یا از نفرات اصلی در هر دو رقابت استفاده خواهد کرد، تاکید کرد: با بهترین نفرات در بازی‌های آسیایی شرکت می‌کنیم. در دوره قبل فقط یک طلا و یک نقره داشتیم که این نشان می‌دهد رقابتها سنگین است و سعی می‌کنیم نفرات را به اوج آمادگی برسانیم. فاصله بازی‌های آسیایی تا مسابقات جهانی نزدیک ۲ ماه و نیم است که فاصله خوبی است تا بتوانیم برنامه ریزی داشته باشیم که ملی پوشان با وضعیت خوبی در آن مسابقات هم شرکت کنند.
او در مورد غیبت سهراب مرادی و بهداد سلیمی در اردوی تیم ملی بیان کرد: بهداد سلیمی طبق صحبتی که با او داشتیم چند روز آینده به اردو اضافه می‌شود. با سهراب مرادی هم جلسه‌ای داشتیم و البته قبل از آغاز اردو هم با یکدیگر صحبت کرده بودیم و از اواخر هفته آینده به جمع ملی پوشان اضافه می‌شود. کیانوش رستمی هم در جلسه تمرینی صبح روز گذشته حاضر شد و تمریناتش نشان داد که آمادگی نسبتاً خوبی دارد.
سرمربی تیم ملی در پاسخ به این پرسش که رستمی همچنان قرار است با برنامه‌های خودش تمرین کند، گفت: بله قرار است با برنامه‌های خودش تمرین کند.
برخواه در مورد تغییر محل اردوی تیم ملی گفت: قرار بود اردوی تیم ملی در آبادان باشد اما ۱۰ روز پیش به آبادان رفتم و شرایط زیاد مساعد نبود. موضوع را به رئیس فدراسیون انتقال دادم بنابراین اردو در تهران برگزار شد اما ظاهراً هماهنگی‌های لازم را انجام دادند که ادامه اردو در ماهشهر باشد. تا جایی که من اطلاع دارم سه شنبه هفته جاری به ماهشهر می‌رویم. الان هم فکر می‌کنم شهرهای جنوبی شرایط آب و هوایی مساعدی داشته باشند.
او در پاسخ به این پرسش که سعید محمد پور می‌تواند مصدومیت سنگینی که داشت را فراموش کند به طوری که بر روی تمریناتش تأثیر نگذارد، تصریح کرد: مدت زمان زیادی گذشته و اگر می‌خواهد به سطح بالا برگردد و با رقبای بزرگی رقابت کند باید آسیب دیدگی را فراموش کند. با خودش هم صحبت کردم گفتم که نباید خیلی برای افزایش رکوردها عجله کنیم و کم کم پیش برویم تا ان شاءالله مشکلی پیش نیاید.

همچنین مطالعه کنید:

taxi

امتناع تاکسی های اینترنتی از ارائه خدمات

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز ، روز گذشته که بارش برف تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *