صفحه اصلی / 100 جایزه یک میلیون تومانی برای برندگان باشگاه مشتریان تجارت

100 جایزه یک میلیون تومانی برای برندگان باشگاه مشتریان تجارت

در دومین مرحله از قرعه کشی جشنواره بزرگ باشگاه مشتریان بانک تجارت، به ۱۰۰ نفر جایزه یک میلیون تومانی اهدا شد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، طی مراسمی که روز شنبه پنجم اسفند ماه برگزار شد، ۱۰۰ برنده خوش شانس دومین مرحله از جشنواره بزرگ باشگاه مشتریان بانک تجارت مشخص شدند. در این مرحله از جشنواره که با شعار "یک حرکت حساب شده" در حال انجام است، ۱۵۲.۵۷۰ نفر از اعضا باشگاه مشتریان حائز شرکت در این قرعه کشی بودند که ۱۰۰ نفر از آنان برنده جایزه ۱۰ میلیون ریالی شدند.
در این مراسم کی لانی معاون مدیر عامل بانک تجارت در امور استان‌ها با اشاره به استقبال گسترده اعضای باشگاه مشتریان از جشنواره‌های این باشگاه گفت: باشگاه مشتریان به جایگاهی رسیده که می‌تواند به عنوان یک منبع مناسب و به روز از گروه‌های مختلف مشتریان بانک تبدیل شده و از این قابلیت می‌توانیم برای شناسایی گروه‌های مشتریان اقدام و بسته‌های خدماتی بانک را همراستا با نیاز مشتریان طراحی و ارائه کنیم.
پیری مدیر عامل باشگاه مشتریان بانک تجارت نیز ضمن ارائه گزارش از تعداد اعضا، واجدین شرایط شرکت کننده قرعه کشی جشنواره و مجموع امتیازات مورد تائید برای قرعه کشی افزود: در باشگاه مشتریان بانک تجارت جشنواره‌های گوناگون برای گروه‌های مختلف مشتریان طراحی شده، به گونه‌ای که بر اساس فعالیت‌های هر سازمان، زیر باشگاهی را در قالب مجموعه اصلی باشگاه مشتریان بانک تجارت طراحی کردیم، که بسته‌های پاداشی را باتوجه به عملکرد آنها ارائه می‌کنیم.
گفتنی است جوایز ارزنده باشگاه مشتریان بانک تجارت شامل، "جایزه ویژه به ارزش ۲ میلیارد ریال" برای برنده اصلی و" ۳۰۰ جایزه ۱۰ میلیون ریالی" برای ۳۰۰ نفر می‌باشد، که تا پایان اسفند ماه سال جاری ادامه دارد و دارندگان تجارت کارت و مشتریان بانک تجارت می‌توانند ضمن عضویت در باشگاه مشتریان و انجام تراکنش‌های الکترونیک، امتیاز و شانس خود را برای دریافت این جوایز افزایش دهند.
همچنین مشتریان بانک تجارت و اعضای باشگاه مشتریان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از اسامی برندگان این جشنواره‌ها به سایت اینترنتی باشگاه مشتریان تجارت به نشانی www.tejaratclub.ir، کانال club_tejarat@ یا صفحه اینستاگرام این باشگاه به نشانی tejarat_club@ مراجعه نمایند.

همچنین مطالعه کنید:

american

بزرگترین ناو هواپیمابر آمریکا وارد خلیج فارس شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایرنا، نیویورک تایمز در خبری فوری اعلام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *