صفحه اصلی / برخی بانک‌ها واسطه گر شده‌اند

برخی بانک‌ها واسطه گر شده‌اند

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، جبارکیانی پور در نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان افزود: اجرای یک برنامه مدون در راستای بررسی ارائه تسهیلات رونق تولید و نحوه مصرف و بکارگیری برای تولید و اشتغال ضروری است.
وی بیان کرد: حرکت ارائه تسهیلات از سوی بانکها کُند شده است. اگر آمار بازگرداندن واحدها به چرخه تولید محقق شده باشد، باید اشتغالزایی بالا در استان را شاهد باشیم و حرکت هدفمند در ارائه تسهیلات ضروری است.
کیانی پور تصریح کرد: در حالی که برخی از بانک ها منابع دارند، نسبت به پرداخت تسهیلات اقدامات مناسبی را انجام نمی دهند.
وی بر رفع مطالبات اقتصادی مردم با تحقق تولید و اشتغال تاکید کرد و خواستار تلاش بیشتر برای دستیابی به توسعه شد.
داریوش دیودیده، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: در راستای بازسازی و نوسازی واحد های تولیدی، ۳۴ واحد با اعتبار ۴۸ میلیارد تومان به بانک ها معرفی شده است. از این تعداد تنها به سه مورد تسهیلاتی به مبلغ دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان پرداخت شده است.
وی بیان کرد: در مجموع ۷۰ واحد متقاضی بازسازی و نوسازی ثبت نام کرده اند و افزایش سرعت ارائه تسهیلات برای تحقق هدفگذاری ها ضروری است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از ثبت نام واحد های متقاضی تسهیلات در حوزه گردشگری خبر داد و تصریح کرد: در همین راستا اقدامات لازم برای انجام مراحل ثبت نام به مانند حوزه تسهیلات رونق تولید انجام خواهد شد و تحقق توسعه گردشگری استان در این راستا دیده شده است .
همچنین جعفر گوهرگانی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در این نشست گفت: در راستای دریافت تسهیلات رونق در بخش کشاورزی ۴۱۳ثبت نام انجام شده است که از این تعداد ۲۰۷ مورد به مبلغ ۷۰ میلیارد تومان توسط کارگروه تایید شده است.
وی افزود: با معرفی ۱۷۵ مورد متقاضی تسهیلات به بانک ها تنها قریب به ۱۰ درصد پرداخت انجام شده است که فعالیت بهتر بانک ها در پرداخت تسهیلات ضروری است. بانک ها باید در این حوزه پاسخگو باشند و اقدامات لازم را برای تحقق ارائه تسهیلات رونق در بخش کشاورزی انجام دهند.

همچنین مطالعه کنید:

pele

آیا بالا و پایین رفتن از پله‌ها یک فعالیت بدنی مفید است؟

به گزارش کسب و کار نیوز، برای استفاده از پله‌ها دو راه وجود دارد: بالا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *