صفحه اصلی / پیشکسوت فوتبال: استقلال با هدایت شفر یک تیم آماده است

پیشکسوت فوتبال: استقلال با هدایت شفر یک تیم آماده است

 

پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم با هدایت سرمربی آلمانی اش، اعتماد به نفسی را که از دست داده بود را دوباره بدست آورد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، سید علی موسوی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره وضعیت این تیم پیش از مصاف با فولاد گفت: از وقتی شفر هدایت استقلال را برعهده گرفته، این تیم روند رو به رشدی را داشته است و بازی به بازی بهتر می‌شود. در لیگ داخلی استقلال منسجم عمل می‌کند و ا «با اعتماد به نفس بالا در رقابتها حاضر می‌شود. آنها الان به بالای جدول رسیده‌اند و در رقابت‌های آسیایی هم در حد نام استقلال کار کرده‌اند.
او افزود: به هرحال تیم‌های عربی خرج‌های بزرگی می‌کنند و بازیکنان خوبی به خدمت می‌گیرند. من جایی گفته بودم که اگر تیم‌های ایرانی مقابل تیم‌های عربی ناکام بمانند، نباید به آنها خُرده گرفت. به هرحال فوتبال ایران ۱۵- ۱۰ سال است که درجا زده و تیم‌های عربی پیشرفت محسوسی کرده‌اند. فوتبال ما متاسفانه نسبت به شرق آسیا هم خیلی عقب افتاده است. بازیکنان ایرانی با تعصبی که دارند و به کمک هواداران تاکنون مقابل تیم‌های عربی بازی کرده‌اند و من فکر می‌کنم همین تعصب را بازیکنان استقلال همراه با برنامه ریزی دقیق کادر فنی مقابل الهلال به نمایش گذاشتند و موفق شدند.
پیشکسوت استقلال درباره مصاف آبی‌ها با فولاد خوزستان بیان کرد: استقلال در اهواز معمولاً بازی‌های خوبی ارائه می‌کند. خوشبختانه شفر مربی حرفه‌ای است و حتماً برنامه ریزی لازم را داشته است تا بازیکنان خستگی بازی با الهلال را نداشته باشند. او بازیکنان آماده دارد و برخلاف برخی مربیان روی ۱۱ نفر سرمایه گذاری نمی‌کند. او فشار یکسانی را به تیم می‌آورد و من دلواپسی خاصی برای مصاف با فولاد ندارم چون استقلال تیمی آماده است.

همچنین مطالعه کنید:

جزئیات فعالیت اولین بنیاد کارآفرینی بلاکچین و اینترنت اشیاء

به گزارش کسب و کار نیوز ،محمدعبده ابطحی با اشاره به راه اندازی بنیاد ملی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *