صفحه اصلی / راهکارهای فنی مجموعه مخابرات در شناسایی محل هواپیمای سقوط کرده

راهکارهای فنی مجموعه مخابرات در شناسایی محل هواپیمای سقوط کرده

مهندس صدری با تشریح اقدامات انجام گرفته توسط مجموعه مخابرات ایران در منطقه سقوط هواپیما در ارتفاعات دنا گفت: مجموعه اقدامات فنی مهندسی انجام گرفته در بخش مخابراتی، موجب برقراری ارتباط بهتر بین گروه‌های تجسس و امداد و اتخاذ راهکارهای مؤثر به منظور شناسایی محل هواپیمای سقوط کرده شد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، سیدمجید صدری با تشریح اهم اقدامات مخابراتی انجام شده خاطرنشان کرد: اجرا، راه اندازی و بهره برداری سایت‌های ۴G همراه اول در کهنگان و گنجگان، اجرا راه اندازی و بهره برداری سایت‌های نسل سه در سایت بارند و افزایش ظرفیت سایت‌های فوق و همچنین ارائه راهکارهای فنی شناسایی تأثیر به سزایی در تخمین محدوده سقوط هواپیما ATR داشته است.
وی با تشریح اقدامات تکمیلی ثابت و سیار، اضافه کرد: تأمین پهنای باند اپراتور همراه اول از کهنگان تا مروارید کوه، سمیرم، شهرضا و اصفهان و تأمین پهنای باند رزرو از کهنگان تا اصفهان جهت استفاده احتمالی سازمان‌ها نیز در به نتیجه رسیدن عملیات نقش مؤثری ایفا کرد.
مهندس صدری، اقدامات پشتیبانی را نیز شامل استقرار تیم رادیو و ماکس و دکلبند و سوئیچ و تغذیه نیرو به منظور رفع موارد احتمالی عنوان کرد و مجدداً به تمام بازماندگان این عزیزان از دست رفته تسلیت گفته و علو درجات را برای جانباختگان این حادثه تأسف بار آرزو کرد.

همچنین مطالعه کنید:

sharafi

هزار توی اخذ مجوز ماینینگ

یادداشت – مشخص است که دولتی‌ها از ابزار رسانه و تریبون‌های خوبی بهره می‌برند؛ ولی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *