صفحه اصلی / پارس خودرو به عنوان واحد قابل تقدیر کشوری در حوزه محیط زیست انتخاب شد

پارس خودرو به عنوان واحد قابل تقدیر کشوری در حوزه محیط زیست انتخاب شد

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپانیوز، از سوی سازمان حفاظت محیط زیست کشور، شرکت پارس خودرو از گروه خودروسازی سایپا، با ارتقا و توسعه شاخص‌های مدیریتی و عملکردی در حوزه محیط زیست حامی زمین پاک و هوای سالم شناخته شد.
در نوزدهمین همایش ملی انتخاب واحدهای صنعتی و خدماتی سبز که با حضور دکتر محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت و دکتر عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد، شرکت پارس خودرو به عنوان واحد قابل تقدیر کشوری در حوزه محیط زیست معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.
عبدالصمد احمدوند مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست پارس خودرو با اعلام این خبر افزود: پارس خودرو به جهت انجام اقدامات و اجرای استانداردهای لازم در زمینه بهره وری و کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی موفق به کسب تقدیر کشوری در حوزه محیط زیست شد.
وی افزود: این شرکت همواره در اجرای برنامه‌های ملی در زمینه محیط زیست فعالیت و اقدامات چشمگیری داشته و با ارتقا و توسعه شاخص‌های مدیریتی و عملکردی در حوزه محیط زیست، حامی زمین پاک و هوای سالم است.
احمدوند تصریح کرد: شرکت پارس خودرو فعالیت‌های گسترده‌ای همچون مدیریت پسماند، حفظ و نگهداری فضای سبز، کنترل آلاینده‌های آب و هوا، استاندارد محیط زیستی محصولات و… را در دستور کار خود قرار داده و کسب عناوین مختلف در خصوص محیط زیست نشان از عزم این شرکت جهت کمک به حفاظت از محیط زیست است.
گفتنی است سازمان حفاظت از محیط زیست کشور به منظور تشویق واحدهای صنعتی و خدماتی که در راستای حفظ محیط زیست اقدامات برجسته ای انجام داده‌اند و همچنین ترویج فرهنگ زیست محیطی در بین واحدهای صنعتی و خدماتی کشور و انتقال تجارب مدیران موفق در زمینه کنترل و کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی، نوزدهمین همایش ملی انتخاب واحدهای صنعتی و خدماتی سبز در کشور را برگزار کرد.

همچنین مطالعه کنید:

tavarom

تغییرات ۷ ماهه تورم در بانک مرکزی و مرکز آمار

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، تورم که از سال گذشته روند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *