صفحه اصلی / موفقیت بانک شهر در حمایت از مدیریت شهرها و اجرای پروژه‌های عمرانی

موفقیت بانک شهر در حمایت از مدیریت شهرها و اجرای پروژه‌های عمرانی

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از بانک شهر، شهردار کرج با اشاره به حمایت‌های بانک شهر از پروژه‌های مختلف در سطح شهرهای مختلف کشور گفت: نقش این بانک در پیشرفت پروژه‌های بزرگ عمرانی کرج بی بدیل بوده است.
اصغر نصیری با بیان این‌که اقتصاد شهری و شهرداری‌ها متاثر از اقتصاد کلان کشور است، گفت: "شرایط اقتصاد شهری" یکی از مؤلفه‌های اصلی توسعه پایدار، به ویژه در کلانشهری مانند کرج است که تا کنون فاقد زیرساخت‌های لازم بوده و توسعه در آن چندان موزون نبوده است.
وی، یکی از دغدغه‌های اصلی مدیریت شهری کرج در مقطع فعلی را کسب درآمدهای پایدار دانست و با بیان اینکه تحقق این مهم نیازمند تعریف فرآیندی خاص است، افزود: بی شک تحقق این مهم در کوتاه مدت وجود ندارد.
نصیری در ادامه با اشاره به حمایت‌های بانک شهر از مدیریت شهری کلان شهرها و نقش بی بدیل این بانک در کمک به پیشرفت پروژه‌های عمرانی شهر کرج، گفت: رویکرد این بانک از ابتدای تأسیس، کمک به مدیریت شهرها و ارتقای سطح کیفیت زندگی شهروندان بوده که تا کنون در این زمینه موفق عمل کرده است.
وی تصریح کرد: نقشی که بانک شهر طی سال‌های اخیر با مدیریتی آگاه به مسائل و اقتصاد شهری و نیز مجموعه وظایف سنگین مدیریت شهری در توسعه پروژه‌های کلانشهرها ایفا کرده و می‌کند، نقشی پررنگ و سازنده بوده است.
به گفته شهردار کرج، اجرای بزرگ‌ترین پروژه‌های کرج از جمله بزرگراه شمالی و چند پروژه دیگر با پشتوانه بانک شهر نه تنها دچار وقفه نشد بلکه با سرعت مطلوب نیز در حال انجام است.

همچنین مطالعه کنید:

۱۴ نماد بورسی تعلیق شدند

  به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، تا پایان پنج روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *