صفحه اصلی / کار انتقال پیکرها را تا قبل از پایان امروز آغاز می کنیم

کار انتقال پیکرها را تا قبل از پایان امروز آغاز می کنیم

 

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از آغاز عملیات انتقال پیکر مسافران هواپیمای ای تی آر آسمان تا قبل از پایان امروز خبر داد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر، سلیمی رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر دقایقی قبل در گفتگو با شبکه خبر از اعزام همه نیروهای امدادی زمینی به محل سقوط هواپیما خبر داد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر یک فروند بالگرد هلال احمر در حال گشت زنی در محل سقوط هواپیماست تا راه‌های زمینی انتقال پیکر کشته شده‌ها را بررسی کند، گفت: به محض بازگشت بالگرد هلال احمر، روش‌های انتقال پیکرها اطلاع رسانی خواهد شد.
این مقام مسئول در هلال احمر با تأکید بر آمادگی کامل همه نیروهای امدادی زمینی و هوایی و همچنین کامل بودن دستگاه‌های ارتباطی آنها، اظهار داشت: همه نیروهایی که به جبهه جنوبی اعزام شده بودند نیز در حال بازگشت به منطقه سقوط هواپیما هستند.
سلیمی با بیان اینکه تا قبل از پایان امروز کار انتقال پیکرها را آغاز می‌کنیم ادامه داد: ۲۱۴ نیروی پشتیبانی امدادی به منطقه اعزام شده‌اند و چند نیروی پشتیبانی برف و یخ نوردی نیز در ستاد امدادرسانی آماده هستند تا درصورت نیاز به منطقه سقوط منتقل شوند.

همچنین مطالعه کنید:

احتکار و هزاران پرونده تخلف در عرضه کالا

شایلی قرائی به گزارش کسب و کار نیوز، قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *