صفحه اصلی / نخستین همایش فرمانداران دولت دوازدهم اسفندماه برگزار می شود

نخستین همایش فرمانداران دولت دوازدهم اسفندماه برگزار می شود

سخنگوی وزارت کشور از برگزاری نخستین همایش فرمانداران دولت دوازدهم در اسفندماه جاری خبر داد و گفت: این همایش به منظور تشریح برنامه‌ها، سیاست‌ها و اولویت‌های دولت در سال ٩٧ در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، امنیتی و عمرانی در این وزارتخانه برگزار می‌شود.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از کانال تلگرامی سخنگوی وزارت کشور، سید سلمان سامانی افزود: تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، منشور حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع، ارتقای نشاط سیاسی، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، جذب سرمایه و ایجاد اشتغال از مهمترین برنامه‌هایی است که باید فرمانداران پیگیری و دنبال کنند.
سخنگوی وزارت کشور از دستور رحمانی فضلی وزیر کشور به تمامی فرمانداران بر لزوم سکونت در محل خدمت خود پیرو تاکید رئیس جمهوری خبر داد و تصریح کرد: فرماندارانی که در محل خدمت خود سکونت نداشته باشند، برکنار می‌شوند.
سامانی افزود: در این خصوص به نهادهای نظارتی وزارت کشور مأموریت داده شد که بر تحقق این امر نظارت داشته باشند.
وی بر حمایت وزارت کشور از برگزاری نمایشگاه‌های بهاره با توجه به نزدیکی به ایام نوروز تاکید کرد و افزود: بر اساس تاکید وزیر کشور بر تسهیل روند خرید مردم در ایام نوروز قرار شده است نمایشگاه‌های بهاره در سراسر کشور دایر شود.
سخنگوی وزارت کشور یادآور شد: پیرو دستور وزیر کشور به سازمان امور اجتماعی کشور مقرر شد برنامه ریزی های لازم به منظور برگزاری نخستین همایش دستاوردهای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در سال آتی انجام شود تا دستگاه‌های مرتبط دستاوردها و عملکرد خود را ارائه کنند تا از سازمان‌های مردم نهاد فعال و برتر در این حوزه تقدیر شود.

همچنین مطالعه کنید:

maskan

ثبت‌نام طرح ملی مسکن در این ۴ استان شروع شد

به گزارش کسب و کار نیوز، معاون مسکن و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *