صفحه اصلی / عملکرد مدیران در گیلان اعتماد مردم را خدشه‌دار کرده است

عملکرد مدیران در گیلان اعتماد مردم را خدشه‌دار کرده است

رئیس کل دادگستری استان گیلان بیان اینکه اعتماد مردم نسبت به عملکرد مدیران خدشه‌دار شده است گفت: مدیران استان باید به‌گونه‌ای عمل کنند که مردم به آینده امیدوار و خوشبین شوند.
به گزارش کسب و کار نیوز، احمد سیاوش‌پور در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان گیلان در رشت اظهار داشت: مردم با وجود تمام مشکلاتی که دارند پایبندی خود به انقلاب را در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دادند.
رئیس کل دادگستری استان گیلان با بیان اینکه اعتماد مردم نسبت به عملکرد مدیران خدشه‌دار شده است خاطرنشان کرد: مدیران باید به گونه‌ای عمل کنند که مردم به آینده امیدوار و خوشبین شوند.
سیاوش‌پور صداقت و کار کردن برای مردم را دو راهکار بازگشت اعتماد مردم دانست و تصریح کرد: مردم در حال حاضر دچار شک و تردید هستند و به آمار و ارقامی که ارائه می‌شود اعتماد نمی‌کنند.
رئیس شورای عالی قضائی استان گیلان با تاکید بر اینکه مردم باید تأثیر عملکرد مدیران را به‌طور ملموس احساس کنند ابراز داشت: اگر اعتماد مردم نباشد نمی‌توان کارها را به‌خوبی و با موفقیت جلو برد زیرا اعتماد مردم نخستین لازمه هر اقدامی است.
رئیس کل دادگستری استان گیلان با بیان اینکه شورای توسعه استان و کمیته‌های ۴۸ گانه آن باید دقیق کار کنند اظهار داشت: باید با برنامه‌ریزی دقیق به مردم اعلام کنیم که از ابتدای سال ۹۷ تا پایان آنچه اتفاقی قرار است رخ دهد.
سیاوش‌پور با اعلام اینکه اجرای طرح‌های مختلف در استان گیلان با مشکل کمبود عرصه و سرزمین مواجه است خاطرنشان کرد: کمبود عرصه و سرزمین مانعی بر سر راه پروژه‌های صنعتی، تولیدی و کشاورزی در استان گیلان است.
وی با انتقاد از مبهم بودن مراحل اجرای طرح آمایش سرزمین در استان گیلان تصریح کرد: متأسفانه برخی طرح‌هایی که در گیلان اجرا می‌شود به محض کلنگ خوردن در دستگاه قضائی پرونده‌دار می‌شوند و این امر عمدتاً مربوط به دستگا‌ه دولتی است.
‌‌‌

همچنین مطالعه کنید:

rahbari

اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *