صفحه اصلی / آمادگی میادین میوه و تره بار برای تامین نیاز عید شهروندان

آمادگی میادین میوه و تره بار برای تامین نیاز عید شهروندان

 

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار در اولین جلسه طرح استقبال از نوروز با اعلام این خبر، بر برنامه ریزی دقیق به منظور اجرای متفاوت طرح استقبال از نوروز تاکید کرد.
به گزارش کسب کار نیوز به نقل از مهر،
عبدالحسین رحیمی با اشاره به شعار تهران؛ شهر امید، مشارکت و شکوفایی از سوی شهردار تهران گفت: باید امسال طرح استقبال از نوروز متفاوت برگزار شود و شهروندان در فضایی با نشاط و مفرح خرید خود را انجام دهند.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با توجه به جایگاه نوروز در فرهنگ ایرانی- اسلامی بر آراستگی و پیراستگی میادین و بازارهای میوه و تره بار متناسب با این فضا تاکید کرد و اظهار داشت: برای همگامی و همراهی با شهروندان و ایجاد فضایی با نشاط و مفرح با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران برنامه‌های ویژه‌ای مانند موسیقی‌های محلی و اجرای نمایش برای کودکان تدارک دیده شده است، همچنین نورپردازی میادین و بازارهای میوه و تره بار و اجرای برنامه‌های رادیویی را در دست اجرا داریم.
رحیمی در ادامه به جایگاه محصولات ارگانیک در سبد غذایی شهروندان اشاره کرد و افزود: با توجه به اهمیت محصولات ارگانیک در سلامت شهروندان، ضمن تلاش برای افزایش غرفه‌های عرضه محصولات ارگانیک، باید فروش ویژه این محصولات در این ایام هم در نظر گرفته شود.
وی با تاکید بر آمادگی سازمان مدیریت میادین برای تأمین نیازهای شهروندان گفت: علاوه بر جایگاه‌های عرضه تک محصولی با تخفیفات ویژه، جایگاه‌های تنظیم بازار نیز در میادین و بازارهای میوه و تره بار به عرضه محصولات مورد نیاز شهروندان می‌پردازند و سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار برای تأمین نیازهای شهروندان آمادگی کامل دارد.
گفتنی است، در این جلسه صمد موسوی، دبیر ستاد استقبال از نوروز ضمن تشریح فعالیت‌های ستاد، بر ارائه برنامه دقیق از سوی اعضا تاکید کرد و مقرر شد در جلسه آینده این برنامه‌ها مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

همچنین مطالعه کنید:

hashemi

سه مانع شکوفایی کسب و کارهای نوپا

یادداشت – باید توجه کنیم درآمد دانش‌بنیان‌ها ربطی به دولت ندارد. فرض کنید درآمدهای ارزی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *