صفحه اصلی / کنگره منطقه ای «بانوی آفتاب» به میزبانی گلستان برگزار می شود

کنگره منطقه ای «بانوی آفتاب» به میزبانی گلستان برگزار می شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان از برگزاری کنگره منطقه‌ای «بانوی آفتاب» به میزبانی گلستان خبر داد.‌‌‌‌‌‌‌
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از مهر ، حجت الاسلام نورالله ولی نژاد اظهار کرد: کنگره منطقه‌ای «بانوی آفتاب» به صورت منطقه‌ای و با حضور استان‌های مازندران، گیلان، خراسان شمالی و رضوی و سمنان به میزبانی استان گلستان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به محورهای کنگره اظهار کرد: جایگاه و ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه زهرا در آثار علمای اهل سنت و منابع تفسیری و روایی، فاطمه (س) در کلام بزرگان صحابه و همسران پیامبر اکرم، فاطمه (س) و مسئولیت‌های زندگی، فاطمه (س) و رسالت‌های جتماعی و… از جمله محورهای این کنگره هستند.
حجت الاسلام ولی نژاد ادامه داد: این کنگره با همکاری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور به شکل تقریبی بین شیعه و سنی برگزار می‌شود و سخنران این برنامه یکی از چهره‌های ملی است.
وی تصریح کرد: در این کنگره مبنای ما این است که محبت معصومین تنها مختص به شیعیان نیست، بلکه متعلق به شیعه و سنی است و به همان اندازه که شیعیان به اهل بیت اظهار محبت می‌کنند اهل سنت هم همین گونه هستند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اظهار کرد: ما نسبت به چیزی را که به وحدت بین شیعه و سنی کمک می‌کند پافشاری می‌کنیم و به همین دلیل این کنگره را در آستانه هفته زن و روز مادر قرار داریم.
وی تصریح کرد: این کنگره با هفته زن و روز مادر تقارن پیدا کرده و تصمیم داریم در این ایام برجستگی حضرت زهرا را در جامعه بیشتر ناظر و شاهد باشیم.
حجت الاسلام ولی نژاد گفت: باید از این فرصت برای ساختن یک زندگی با دوام و قوام بهره ببریم و زندگی فاطمی را تبلیغ کنیم.
وی ادامه داد: مباحثی مانند افزایش طلاق که در جامعه شاهد آن هستیم نشان می‌دهد از زندگی فاطمی فاصله گرفته‌ایم چراکه اگر زندگی فاطمی وعلوی باشد قطعاً طلاق و نزاع و ناسازگاری بی معنا و تفاهم بالاست
 

همچنین مطالعه کنید:

sharafi

هزار توی اخذ مجوز ماینینگ

یادداشت – مشخص است که دولتی‌ها از ابزار رسانه و تریبون‌های خوبی بهره می‌برند؛ ولی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *