صفحه اصلی / نمایشگاه خودرو قطعات و صنایع وابسته زاهدان آغاز به کار کرد :

نمایشگاه خودرو قطعات و صنایع وابسته زاهدان آغاز به کار کرد :

نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته زاهدان با حضور معاون استاندار سیستان و بلوچستان، فرماندار زاهدان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، مدیر روابط عمومی شرکت سایپا و جمعی از مدیران استانی در محل دائمی نمایشگاه‌های شهر زاهدان به طور رسمی افتتاح شد.
به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپا نیوز؛ با آغاز به کار رسمی این نمایشگاه، مسئولین و مدیران ارشد استان سیستان وبلوچستان باحضور در غرفه گروه خودرو سازی سایپا ازآخرین دستاوردها و توانمندی‌های موجود بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید محمدرضا حقیقی، مدیر روابط عمومی شرکت سایپا ضمن بررسی اهداف حضور قدرتمند گروه سایپا در نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته زاهدان اعلام کرد: در راستای پیشبرد اهداف تدوین شده به منظور گسترش بازار هدف، گروه خودروسازی سایپا در نمایشگاه‌های داخلی و بین المللی حضوری مستمر داشته و با جدیت مباحث مختلف را دنبال می‌کند.
وی تاکید کرد: برهمین اساس سایپا در نمایشگاه بین المللی بغداد که روز گذشته به کار خود پایان داد حضوری قدرتمند داشت و در آنجا نیز خوشبختانه غرفه سایپا با استقبال مناسب از سوی بازدیدکنندگان عراقی همراه شد.
حقیقی تصریح کرد: مشتری مداری یک اصل جدی برای گروه سایپا است و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا بتوانیم با حضور درنمایشگاه های استانی رضایت مشتریان و مردم خوب کشور را به دست آوریم.
وی افزود: سایپا ورود به بازارهای بین المللی را جز اهداف اصلی خود می‌داند که با توسعه صادرات محصولات با کیفیت، می‌تواند ارز آوری مناسبی برای کشور داشته باشد.
در این بازدید دکتر باقرکرد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر از تلاش‌های انجام شده گروه خودروسازی سایپا، حضور خودروسازان کشور در این استان و بهره گیری از محصولات مدرن در ناوگان حمل و نقل عمومی و توسعه صنعت قطعه سازی در استان را از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه ذکر کرد.
گفتنی است نمایشگاه خودرو، قطعات و صنایع وابسته زاهدان از ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های زاهدان برگزار می‌شود و گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۵ تا ۲۱ پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه مندان به صنعت خودرو است.

همچنین مطالعه کنید:

قیمت کرایه تاکسی افزایش نمی یابد

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی بااشاره به عدم تغییر نرخ کرایه‌ها، اعلام کرد که در پی سهمیه‌بندی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *