صفحه اصلی / ابراز رضایت و قدردانی استاندار کرمانشاه از عملکرد بیمه آرمان

ابراز رضایت و قدردانی استاندار کرمانشاه از عملکرد بیمه آرمان

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از بیمه آرمان، مدیرعامل بیمه آرمان در برنامه تلویزیونی عملکرد این شرکت در ارتباط با زلزله کرمانشاه را تشریح کرد.
علیرضا بیانیان در برنامه زنده ” تیتر امشب” شبکه خبر که عملکرد مسئولان را در زلزله کرمانشاه پیگیری می‌کند، ضمن قدردانی از مسئولان و دست اندرکاران در رسیدگی به امور زیان دیدگان زلزله از جمله استاندار کرمانشاه، گفت: مدیران و کارشناسان بیمه آرمان تا این لحظه بیش از ۲۰ هزار نفر ساعت برای بازدید، تشکیل پرونده و ارزیابی خسارات عظیم این حادثه تلخ تلاش بی وقفه
کرده‌اند.
وی افزود شرکت بیمه آرمان از ابتدای وقوع حادثۀ دلخراش در کنار عزیزان آسیب دیده حضور داشته و با ارسال اقلام مورد نیاز هموطنان در چند نوبت و حضور مدیران ارشد، سعی در انجام وظایف انسانی خود داشته است.
بیانیان با اشاره به وسعت ویرانی‌ها و وقوع پس لرزه‌های فراوان و مشکلاتی نظیر عدم امکان شناسایی آدرس¬ها یا دسترسی سریع به بیمه شدگان بدلیل تغییر آدرس و شماره‌های تماس که بیشتر متأثر از حجم وسیع تخریب زلزله بود، گفت: این مشکلات امکان پرداخت سریع خسارات را غیر ممکن کرده بود لیکن این شرکت در نهایت دقت و سرعت ممکن نسبت به بازدید و ارزیابی پرونده¬ها اقدام کرده و تا ۲۵ بهمن از مجموع ۱۱ هزار و ۶۰۰ پرونده خسارتی ارجاعی از بانک مسکن، نه هزار و ۴۰۱ پرونده ارزیابی و حواله خسارت صادر و به بیمه گذار اعلام شده است. وی افزود مجموع مبالغ خسارت پرداختی در مراحل مختلف نیز تاکنون ۲۶۸ میلیارد ریال بوده است.
بیانیان گفت مبالغ سایر واحدهای خسارت دیده و ارزیابی شده تحت پوشش بیمه آرمان نیز طی حواله¬های مختلف به بیمه گذار اعلام و تأمین اعتبار شده است که در روزهای آینده طی پیامکی به اطلاع کلیه بیمه شدگان عزیز خواهد رسید.
مدیر عامل بیمه آرمان همچنین از اعلام آمادگی این شرکت برای رسیدگی به اعتراض بیمه¬شدگان در موارد معدود و امکان بررسی مجدد پروندها در کمیته مشترک با بانک مسکن به عنوان بیمه‌گذار خبر داد و گفت: بیمه آرمان تا جبران کلیه خسارات تحت پوشش در کنار مردم عزیز کرمانشاه است و اطمینان داشته باشندکه ارزیابی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان رسمی دادگستری و ارزیابان مورد تأیید بیمه مرکزی بوده و سیاست مدیریت کلان این شرکت نگاه ارفاقی و دست بالا در ارزیابی و پرداخت خسارت به آسیب دیدگان است.
وی در پایان بار دیگر از حمایت‌های بیمه مرکزی بویژه دکتر همتی رئیس‌کل و همچنین استاندار کرمانشاه و سایر مدیران ذیربط قدردانی کرد.
در این برنامه هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه نیز از عملکرد و فعالیت¬های شرکت بیمه آرمان در رسیدگی به امور زیاندیدگان زلزله ابراز رضایت و قدردانی کرد.

همچنین مطالعه کنید:

boodjeh

جایگزین‌های نفت در بودجه

ثمانه نادری به گزارش کسب و کار نیوز، دراین‌ راستا سازمان برنامه اعلام کرده است شفافیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *